ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Підсумковий семінар за проектом з формування обґрунтованих сценаріїв модернізації систем теплопостачання, м.Львів, 23-24 листопада 2015 року


Семінар розрахований на представників міст та консалтингових структур, які планують реформувати системи централізованого тепло забезпечення та знайти оптимальні варіанти вирішення проблем огрівання будівель громадського призначення та багатоквартирних будинків з врахуванням потенціалу альтернативних і відновлювальних джерел енергії

 

Львівський центр науки, інновацій та інформатизації та ГО «Агенція Європейських Інновацій» спільно з польськими партнерами проводить підсумковий семінар проекту «Зміцнення потенціалу органів державної влади та місцевого самоврядування України щодо реалізації рішень з підвищення енергоефективності та просування відновлювальних джерел енергії у сфері комунального теплозабезпечення з особливим акцентом на будинки громадського призначення та багатоквартирні будинки»
 
Семінар будуть проводити  польські експерти з  Інституту енергетики (Варшава), Господарської палати теплоенергетики Польщі (Варшава) та провідні українські експерти.  Мета семінару – надати учасникам практичні інструменти опису енергоспоживання у будинках громади на рівні окремих будинків (інвентаризація) та оцінки ефективності різних сценаріїв модернізації системи теплопостачання.  Даний семінар є ключовим для отримання позитивних результатів у проекті, оскільки будуть представлені основні розрахункові моделі проекту та основні засади взаємозв’язку між різними моделями.
Програма семінару додається.
 
Просимо звернути увагу на наступні важливі технологічні  питання щодо підготовки даних для роботи з відповідними базами протягом двох днів роботи третього семінару:
Семінар матиме практичний характер, тому учасники семінару повинні мати із собою ноутбуки з можливістю працювати з таблицями EXCEL:
 
Рекомендуємо підготувати дані для нової моделі опису окремого будинку UKRE-іKOM, а саме: (тип забудови, загальна площа, об’єм, кількість мешканців (працюючих), рік будівництва, що утеплювалось у будинку (стіни, дах, підвал і т.п.), чи була заміна вікон, яка річна потреба у корисному теплі, споживання теплої побутової води, які використовуються пристрої для обігріву приміщень та підготовки гарячої побутової води);
Ви можете завантажити і протестувати новий варіант базиUKRE-iKOM, яка була представлена на попередньому семінарі у вересні 2015 року.
Ця база є у архіві, який треба розпакувати і запустити програму UKRE-iKOM, яка є у каталозі з такою самою назвою. Архів можете завантажити за посиланням
 
У цю базу введено дані, з якими учасники працювали під час семінару. Рекомендуємо Вам ввести свої дані.
 
Організаційні аспекти участі:
 
Участь у семінарі безкоштовна, але тільки за умовиреєстрації до 18 листопада 2015р та отримання підтвердження про участь від організаторів.  
РЕЄСТРАЦІЯ участі в он-лайн за посиланням: https://goo.gl/5bNZKl
 
Зверніть увагу: На даний момент ми надаємо перевагу учасникам попередніх семінарів проекту.
Організатори можуть запросити до участі у семінарі за умови формування даних про вибрану територію у моделі UKREPOL. Доступ до моделі є  матеріалах другого семінару проекту за посиланням: https://www.dropbox.com/sh/pw023qw0i3y8avx/AAAKEFW5yAC8Bjmux7-R1Os7a?dl=0
Матеріали третього семінару, який  проводився у вересні 2015 року, доступні за посиланням
https://www.dropbox.com/sh/ubzau4veath9fkh/AAAB6SzZT1SSj7nw_WrVYxjZa?dl=0
Додаткову інформацію Ви такожє можете отримати у звіті про виконання проекту у 2014 році: http://inno.lviv.ua/ua/item/963
 
Учасники самостійно покривають витрати на проїзд до Львова. Учасники не зі Львова будуть забезпечені проживанням в готелі.  Учасники також забезпечуються харчування під час семінару 23-24 листопада.
За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора проекту  в Україні -
Івана Кульчицького, тел. 050 9292396, e_mail –
kul.ivan@gmail.com, з організаційних питань звертайтеся до Наталії Костюк, тел.  095-034-8482; knatalilviv@gmail.com  
 
Додаткова інформація  про проект:
Проект «Зміцнення потенціалу органів державної влади та місцевого самоврядування України щодо реалізації рішень з підвищення енергоефективності та просування відновлювальних джерел енергії у сфері комунального теплозабезпечення з особливим акцентом на будинки громадського призначення  та багатоквартирні будинки» є продовженням проектуUKREPOL (http://inno.lviv.ua/ua/item/963), який виконували Львівський ЦНІІ та Інститут енергетики (Варшава) у 2014 році.

Метою
нового проект UKRE-DEM є допомога органам державної влади та місцевого самоврядування України щодо набуття практичних знань і навичок раціонального управління системами централізованого теплопостачання у місті, районі та області, в т.ч. ефективного використання відновлювальних джерел енергії з врахуванням потенціалу отримання біогазу з каналізаційних очисних споруд та міських звалищ. Діяльність в рамках проекту буде спрямована, зокрема, на передачі представникам місцевого самоврядування України практичних знань з  реалізації національних та європейських правових і адміністративних процедур для полегшення процесу планування теплопостачання участю всіх зацікавлених сторін у звичайних умовах і в умовах ризику і загроз.
Буде проведе порівняння результатів, отриманих при допомозі моделі UKREPOL з результатами реальних балансів енергоспоживання для різних типів забудови.
В рамках проекту буде підготовлена демонстраційна модель UKRE-iKOM для уніфікованої енергетичної (теплової) інвентаризації типових житлових будинків  та будинків бюджетної сфери, а також проведення класифікації різних видів  будівельних об'єктів для використання їх описів у карті тепла у моделі UKREPOL.
Крім  того, експертами проекту буде підготовлена демонстраційно-розрахункова модель UKRE-DEM для підтримки процесів планування досягнення балансу потреб міста у теплопостачання з врахування різних варіантів модернізації.
Перший вступний семінар було проведено 23-24.04.2015р.
Другий семінар відбувся 30 червня-1липня 2015р.  Під час семінару були проаналізовані результати використання попередньої моделі UKREPOL розрахунку потреб міста у теплі.
Презентації та матеріали двох перших семінарів проекту розміщено за посиланням:
https://www.dropbox.com/sh/i6qsa76h9nqco5q/AABCq3Z9QbfJmXbqN3DfLWXva?dl=0
Третій семінар (28-29 вересня 2015р) було присвячено питанням проведення інвентаризації (тобто моніторингу) житлового сектору та приміщень бюджетних установ щодо потреб у тепло постанні та реального споживання енергії. Для проведення такої інвентаризації (моніторингу) буде запропонована модель UKRE-iKOM.
Матеріали третього семінару, який  проводився у вересні 2015 року, доступні за посиланням
 
Четвертий заключний семінар буде присвячений практичним аспектам формування реальних планів модернізації систем теплопостачання та створення плану тепло забезпечення міста на основі моделей UKRE-iKOM, UKREPOL і UKRE-DEM.
 
Основний очікуваний результат проекту полягає у розробці цільової карти тепла для різних сценаріїв модернізації місцевої теплоенергетики в обраних українських містах з використанням демонстраційних моделей UKRE-iKOM, UKREPOL і UKRE-DEM.

Мітки: підготовка проектів інновації енергозбереження

Перегляди: 11880E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій