ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Семінар для представників міст та консалтингових структур, які планують реформувати систему теплозабезпечення


Семінар-практикум відбудеться у м. Львові 28-29 вересня 2015 року. Очікуваний результат – апробація розрахункових моделей оцінки енергоспоживання та моделювання різних сценаріїв модернізації систем теплопостачання

 

Львівський центр науки, інновацій та інформатизації та ГО «Агенція Європейських Інновацій» спільно з польськими партнерами проводить третій  семінар проекту «Зміцнення потенціалу органів державної влади та місцевого самоврядування України щодо реалізації рішень з підвищення енергоефективності та просування відновлювальних джерел енергії у сфері комунального теплозабезпечення з особливим акцентом на будинки громадського призначення та багатоквартирні будинки»
 
Семінар будуть проводити  польські експерти з  Інституту енергетики (Варшава), Господарської палати теплоенергетики Польщі (Варшава) та провідні українські експерти.  Мета семінару – надати учасникам практичні інструменти опису енергоспоживання у будинках громади на рівні окремих будинків (інвентаризація) та оцінки ефективності різних сценаріїв модернізації системи теплопостачання.  Даний семінар є ключовим для отримання позитивних результатів у проекті, оскільки буде представлена модель UKRE-DEM та основні засади взаємозв’язку між різними моделями. 
ЗАВАНТАЖИТИ ПРОГРАМУ СЕМІНАРУ
 
Просимо звернути увагу на наступні важливі технологічні  питання щодо підготовки даних для роботи з відповідними базами протягом двох днів роботи третього семінару:
  • Семінар матиме практичний характер, тому учасники семінару повинні мати із собою ноутбуки з можливістю працювати з таблицями EXCEL:
  • Перевірити і виправити дані, які вводились у модель UKREPOL, оскільки ця модель буде перетворена у нову модель UKRE-DEM
  • Підготувати дані для нової моделі опису окремого будинку UKRE-іKOM, а саме: (тип забудови, загальна площа, об’єм, кількість мешканців (працюючих), рік будівництва, що утеплювалось у будинку (стіни, дах, підвал і т.п.), чи була заміна вікон, яка річна потреба у корисному теплі, споживання теплої побутової води, які використовуються пристрої для обігріву приміщень та підготовки гарячої побутової води);
 
Організаційні аспекти участі:
 
Участь у семінарі безкоштовна, але тільки за умови реєстрації до 17 вересня 2015р та отримання підтвердження про участь від організаторів.  
РЕЄСТРАЦІЯ участі в он-лайн за посиланням: https://goo.gl/ZmE3HH
 
Зверніть увагу: На даний момент ми надаємо перевагу учасникам попередніх семінарів проекту.
Організатори можуть запросити до участі у семінарі за умови формування даних про вибрану територію у моделі UKREPOL. Доступ до моделі є  матеріалах другого семінару проекту за посиланням: https://www.dropbox.com/sh/pw023qw0i3y8avx/AAAKEFW5yAC8Bjmux7-R1Os7a?dl=0
Додаткову інформацію Ви такожє можете отримати у звіті про виконання проекту у 2014 році: http://cstei.lviv.ua/ua/item/963
 
Учасники самостійно покривають витрати на проїзд до Львова. Учасники не зі Львова будуть забезпечені проживанням в готелі.  Учасники також забезпечуються харчування під час семінару 28-29 вересня.
За детальнішою інформацією звертайтеся до координатора проекту  в Україні -
Івана Кульчицького, тел. 050 9292396, e_mail –
kul.ivan@gmail.com, з організаційних питань звертайтеся до Наталії Костюк, тел.  095-034-8482; knatalilviv@gmail.com  
 
 
Додаткова інформація  про проект:
Проект «Зміцнення потенціалу органів державної влади та місцевого самоврядування України щодо реалізації рішень з підвищення енергоефективності та просування відновлювальних джерел енергії у сфері комунального теплозабезпечення з особливим акцентом на будинки громадського призначення  та багатоквартирні будинки» є продовженням проектуUKREPOL (http://cstei.lviv.ua/ua/item/963), який виконували Львівський ЦНІІ та Інститут енергетики (Варшава) у 2014 році.
Метою нового проект UKRE-DEM є допомога органам державної влади та місцевого самоврядування України щодо набуття практичних знань і навичок раціонального управління системами централізованого теплопостачання у місті, районі та області, в т.ч. ефективного використання відновлювальних джерел енергії з врахуванням потенціалу отримання біогазу з каналізаційних очисних споруд та міських звалищ. Діяльність в рамках проекту буде спрямована, зокрема, на передачі представникам місцевого самоврядування України практичних знань з  реалізації національних та європейських правових і адміністративних процедур для полегшення процесу планування теплопостачання участю всіх зацікавлених сторін у звичайних умовах і в умовах ризику і загроз.
Буде проведе порівняння результатів, отриманих при допомозі моделі UKREPOL з результатами реальних балансів енергоспоживання для різних типів забудови.
В рамках проекту буде підготовлена демонстраційна модель UKRE-iKOM для уніфікованої енергетичної (теплової) інвентаризації типових житлових будинків  та будинків бюджетної сфери, а також проведення класифікації різних видів  будівельних об'єктів для використання їх описів у карті тепла у моделі UKREPOL.
Крім  того, експертами проекту буде підготовлена демонстраційно-розрахункова модель UKRE-DEM для підтримки процесів планування досягнення балансу потреб міста у теплопостачання з врахування різних варіантів модернізації.
Перший вступний семінар було проведено 23-24.04.2015р.
 Другий семінар відбувся 30 червня- 1липня 2015р.  Під час семінару були проаналізовані результати використання попередньої моделі UKREPOL розрахунку потреб міста у теплі.
Презентації та матеріали двох перших семінарів проекту розміщено за посиланням:
https://www.dropbox.com/sh/i6qsa76h9nqco5q/AABCq3Z9QbfJmXbqN3DfLWXva?dl=0
Третій семінар буде присвячено питанням проведення інвентаризації (тобто моніторингу) житлового сектору та приміщень бюджетних установ щодо потреб у тепло постанні та реального споживання енергії. Для проведення такої інвентаризації (моніторингу) буде запропонована модель UKRE-iKOM.
Четвертий семінар буде присвячений практичним аспектам формування реальних планів модернізації систем теплопостачання та створення плану тепло забезпечення міста на основі моделей UKRE-iKOM, UKREPOL і UKRE-DEM.
 
Основний очікуваний результат проекту полягає у розробці цільової карти тепла для різних сценаріїв модернізації місцевої теплоенергетики в обраних українських містах з використанням демонстраційних моделей UKRE-iKOM, UKREPOL і UKRE-DEM.Перегляди: 7881E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій