ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Допомога у пошуку партнерів для підготовки проектів у сфері ІКТ на конкурси програми Горизонт 2020


Представники українських організацій та бізнесу можуть отримати підтримку від кластеру проектів EECA2HORIZON та EAST-HORIZON для участі у різних заходах з метою налагодження особистих контактів з потенційними партнерами, більш детального ознайомлення з тематикою конкурсів та навчання і консультацій щодо підготовки проектів.
Шановні колеги!
 
На початку вересня очікується публікація інформації про тематику нових конкурсів за напрямом інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) у програмі Горизонт 2020.  Тематики конкурсів у значній мірі формується на основі пріоритетів діяльності європейських технологічних платформ.
Особлива увагу буде приділена пріоритетам платформ NEM (New European Media)  і NESSI (Networked European Software and Services Initiative).
 
Проекти EECA2HORIZON та EAST-HORIZON (http://eeca-ict.eu) є діями підтримки міжнародного співробітництва у сфері ІКТ, що спрямовані на країни Східної Європи та Середньої Азії.
 
Однією з особливостей даних проектів є підтримка співпраці з європейськими технологічними платформами шляхом формування спільних ІКТ-спільнот (ICTCommunity - http://eeca-ict.eu/collaboration-space)
 
Від імені консорціуму проектів EECA2HORIZON та EAST-HORIZON ГО "Агенція Європейських Інновацій" пропонує Вам ознайомитись з можливостями, які нададуть ці проекти протягом найближчих місяців українським організаціям.
 
1) Підтримка участі у комплексному трьохденному ІКТ-заході у м.Тбілісі, Грузія з 9 по 11 вересня 2015р.,  а саме у "ETPs Communities meeting - Info day “Information and Communication Technologies (ICT) and in European Research Infrastructures (RI)  in Horizon 2020".
Для відібраних учасників будуть оплачені авіаквитки у Тбілісі і назад, готель з 8 по 12 вересня та будуть надані  добові, у розмірі, який встановить ЄК.
Учасники зможуть 9 вересня взяти участь у мережевому семінарі-дискусії з представниками європейських ІКТ--платформ NEM(http://nem-initiative.org) і  NESSI (http://www.nessi-europe.com);
10 вересня – Інформаційний день про програму Горизонт 2020 за напрямком ІКТ
11 вересня -  Інформаційний день за напрямком "e-infrastructures", мова йтиме про європейські дослідницькі інфраструктури.
В цілому захід в Тбілісі скерованийна формування планів розвитку співпраці ІКТ фахівців та організацій з країн Східної Європи та Середньої Азії з представниками європейських ІКТ платформ NEM і  NESSI, а також в ідентифікації наукових груп та організацій, які спроможні стати учасниками проектних консорціумів у нових конкурсах програми Горизонт 2020.
 
До участі у заході в Тбілісі відбір спонсорованих учасників буде здійснюватись серед тих осіб, які надішлють заповнені анкети з описом професійного і науково-проектного досвіду, а також сфери інтересів у співпраці з європейськими технологічними платформами.
Заповнені анкети українським організаціям слід надсилати до 25 червня Івану Кульчицькому, Президенту ГО "Агенція Європейських Інновацій" на мейл kul.ivan@gmail.com
 
 2) Підтримка українських організацій для участі у ICTEvent 2015, який буде проходити у Лісабоні, Португалія 20-22 жовтня
Веб-сайт заходу знаходиться за посиланням:
 
Ви можете там уже реєструватись, оскільки цілком ефективною є і заочна участь, оскільки зареєстрований учасник має можливість переглядати інші проектні ідеї і в режимі онлайн доступу оперативно спілкуватись з іншими учасниками цього заходу.
 

ICT Event 2015 є також хорошою нагодою знайти партнерів для конкретної проектної ідеї.
Якщо Ви хочете отримати підтримку під проектів EECA2HORIZON та EAST-HORIZON для виїзду в Лісабон, то необхідно  заповнити Анкету опису проектної ідеї та надіслати заповнену Анкету до 5 липня 2015 року Івану Кульчицькому  на мейл kul.ivan@gmail.com.
 

Інформація про підтримку участі в ICT Event 2015 розміщена також за посиланням:
 http://cstei.lviv.ua/ua/item/980

 
3) Участь у навчальному семінарі з підготовки проектних пропозицій. Такий семінар планується провести в Україні у другій половині серпня. Якщо Ви зацікавлені брати участь у такому заході, то також вишліть короткого листа Івану Кульчицькому на мейл kul.ivan@gmail.com.  Більш детальна інформація буде оприлюднена пізніше після узгодження організаційних деталей з європейськими партнерами. 

Мітки: підготовка проектів інновації H2020
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 11194E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій