ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Матеріали конференції «Відновлювальна енергетика на Львівщині – можливості для бізнесу та розвитку територій»


24 червня 2014 року у м.Львові проведено першу конференцію у рамках заходів польсько-українського проекту FARADAY "Побудова довготривалих механізмів транскордонної співпраці в сфері відновлюваних джерел енергії", який фінансується програмою "Польща-Україна-Білорусь".

  
Конференція стала частиною програми заходів Європейського Тижня сталої енергетики в Україні, який проводиться 23-27 червня 2014р.
 
Основним організатором конференції виступив український партнер  проекту FARADAY ГО «Агенція європейських Інновацій»
 
Проведення конференції підтримали Комісія Львівської обласної ради з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва; Асоціація паливно-енергетичного комплексу Львівщини та ГО "Інститут транскордонного співробітництва та європейської інтеграції", які стали співорганізаторами конференції.

На конференції було представлено результати аналітичних досліджень про потенціал та перспективи відновлювальної енергетики (ВДЕ) на Львівщині, показано кращі приклади успішного досвіду у реалізації проектів у сфері ВДЕ, обговорено наявні перешкоди розвитку ВДЕ на Львівщині та в Україні в цілому, а також запропоновано пілотні технології і проекти у сфері ВДЕ.
 
Конференція викликала велике зацікавлено у представників бізнесу, науки, влади, освіти, громадських організацій.  Учасниками конференції стали більш як 90 осіб.
Конференція стала дискусійною площадкою для представників бізнесу, науки і влади щодо формування реальних економічно-обгрунтованих планів створення нових об’єктів ВДЕ на Львівщині, а також залучення інвестиційних ресурсів для розвитку нового сектору економіки на Львівщині.
 
Доступ до матеріалів конференції надається за посиланням:
Фотографії з конференції розміщено за посиланням:
 
Веб сайт проекту FARADAY: http://www.pl-by-ua.rescluster.eu
Рекомендуємо зареєструватись у базі знань проекту для отримання доступу до даних моніторингу пілотних установок проекту, навчальних та аналітичних матеріалів:
 

Мітки: підготовка проектів інновації енергозбереження

Перегляди: 7330E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій