ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Інформаційні матеріали навчально-практичного семінару „Системні (юридичні, економічні та екологічні) фактори енергетичного господарства на місцевому рівні в Україні, Польщі та ЄС. Можливі стратегії покращення енергоефективності на рівні органів місцевого


Семінар проходив у Львові 14-15 квітня 2014 року
Основні теми семінару: Порівняння системних (юридичних, економічних та екологічних) факторів енергетичного господарства на місцевому рівні (рівні самоврядування) в Україні, Польщі та ЄС. Ознайомлення учасників семінарів зі стратегією енергоефективності ЄС та презентація польського досвіду у сфері запровадження юридичних та економічно-фінансових механізмів підтримки енергоефективності. Презентація можливих варіантів формування політики у сфері теплоенергетики у містах з урахуванням механізму правильного аналізу (схем опису) місцевих ринків тепла. Обговорення деталей наступних дій проекту.

Семінар проходив у рамках проекту "Підвищення знань і навичок органів державної влади та місцевого самоврядування України щодо підвищення енергоефективності, а саме впливу на інноваційну діяльність у теплопостачанні,в т.ч. на раціональне використання поновлюваних джерел енергії". Проект виконується в рамках програми "Допомога Польщі для розвитку 2014". Детальний опис основних заходів  проекту наведено за посиланням:
http://inno.lviv.ua/ua/item/925
 
У семінарі взяли участь керівники та провідні спеціалісти комунальних підприємств, які надають послуги теплопостачання; керівники та провідні спеціалісти регіональних центрів інвестицій та розвитку; а також представники органів державної влади та місцевого самоврядування з наступних областей: Львівська, Волинська, Тернопільська, Хмельницька, Рівненська, Івано-Франківська, Полтавська.
 
Викладачі семінару:
Д-р інж. Зигмунт Парчевський (Інститут енергетики, Варшава, молодший науковий співробітник) – експерт у сфері польської та європейської енергетики й охорони довкілля, політики ефективності та енергозбереження, прогнозів коротко- та довгострокового розвитку та структурних змін у секторах енергетики
Магістр інж. Богуслав Регульський (Господарча палата теплоенергетики Польщі, Варшава, заступник голови) – експерт у сфері теплоенергетичного господарства – виробництва і розподілу мережевого тепла та у інших сферах теплопостачання у широкому розумінні
Український експерт Юліан Потоцький (Львівський центр науки, інновацій та інформатизації)
 
На семінарі також виступили д-р інж. Анджей Славінський – координатор проекту, Іван Кульчицький – лідер проекту зі сторони українського партнера.
 
Представникам партнерських організацій Львівського центру науки, інновацій та інформатизації була надано можливість представити учасникам семінару свої пропозиції та технологічні рішення.
 
Презентації семінару можна завантажити за посиланням
Фотографії семінару можна переглянути за посиланням
 
Наступний семінар буде проходити 9-10 червня 2014 року за темою „Розробка карт споживання та постачання тепла для представлення актуального стану у вибраних містах та областях України”. До участі у цьому семінарі запрошують учасники попереднього семінару 14-15 квітня.
 
Контактна інформація:
Іван Кульчицький , тел.050 9292 396, Email: ivanppp@cstei.lviv.ua

Мітки: підготовка проектів інновації трансфер технологій енергозбереження

Перегляди: 6098E-mail:«Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій