ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

РОЗВИТОК МІЖНАРОДНОГО НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА УКРАЇНИ В ГАЛУЗІ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ


20-21 лютого 2014 року в м. Салоніки (Греція) відбулося спільне відкриття двох проектів в галузі інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ), що фінансуються Європейською Комісією, і партнерами яких є українські колективи - Національний інформаційний центр зі співробітництва з ЄС в сфері науки і технологій ДП «Укртехінформ» та ГО «Агенція європейських інновацій».
Це проект «Підтримка діалогу та співробітництва між країнами ЄС та країнами Східної Європи та Середньої Азії в перспективі Програми «Горизонт 2020» - EAST-HORIZON» та проект «Розширення співробітництва і стратегічного діалогу у сфері ІКТ між країнами ЄС та країнами Східної Європи і Середньої Азії у рамках дослідницького простору Програми «Горизонт 2020» – EECA-2-HORIZON».
У заходах з нагоди відкриття проектів взяли участь представники 14 країн.
 
Згадані проекти є логічним продовженням попередніх пректів Сьомої рамкової програми ЄС в галузі ІКТ, що виконувались з 2009 року (один проект – на стадії завершення), а саме: EXTEND, SCUBE-ICT, ISTOK-SOYUZ  та PICTURE.
http://www.eeca-ict.eu 

Проекти є діями підтримки у міжнародному співробітництві, що спрямовані на країни Східної Європи та Середньої Азії. Метою проектів є підтримка ідей та позитивний вплив на розвиток науково-технічного діалогу, що має бути корисним для двох груп країн - Східної Європи та Середньої Азії та ЄС - в торуванні шляху до стратегічного партнерства.  Крім того, проекти надаватимуть допомогу у підготовці успішних спільних проектів, що буде суттєвим результатом такого співробітництва. 
 
Також, проекти EAST-HORIZON та EECA-2-HORIZON спрямують зусилля партнерів на наступне:
- посилення розуміння необхідності професійних контактів для участі в науково-технічних програмах;
- налагодження прямих коопераційних зв’язків між ключовими ІКТ організаціями країн ЄС та країн Східної Європи і Середньої Азії, особливий акцент буде здійснено на розвиток співпраці з європейськими технологічними платформами;
- формування та розвиток віртуальної платформи співпраці;
- поширення в країнах ЄС інформації про науково-технічні програми країн Східної Європи і Середньої Азії з врахуванням можливостей міжнародної співпарці у цих програмах;
- співставлення соціальних викликів в країнах Східної Європи та Середньої Азії з концепцією Програми «Горизонт 2020» з метою внесення доповнень у робочі програми відповідних тематик Програми «Горизонт 2020».

Проекти сфокусують зусилля на нових елементах, щоб представити конкретні ідеї та аргументи для науково-технічного діалогу та, в перспективі, формування послідовної політики співробітництва, зокрема в галузі ІКТ.  

Планується, що за два з половиною роки (термін виконання кожного проекта) з метою досягнення максимально можливого співробітництва та, паралельно, сприяння інноваціям EAST-HORIZON та EECA-2-HORIZON створять міцну сбалансовану мережу в галузі ІКТ, яку складатимуть дослідники, асоціації, компанії, технологічні платформи, а також ті, хто приймають політичні рішення.   Таким чином будуть створені нові або посилені вже існуючі професійні контакти, з одного боку, між країнами ЄС та країнами Східної Європи та Середньої Азії, а з іншого боку, між промисловістю та наукою. Буде побудована комунікаційна платформа, що дасть можливість, в першу чергу, дослідникам в галузі ІКТ спільно працювати над розробкою ідей та створенням нових дослідницьких проектів. 

Координаторами проектів є грецькі компанії PLANET S.A. (EAST-HORIZON) та Q-PLAN (EECA-2-HORIZON).
 


Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 4017E-mail:«Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій