ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Перші конкурси програми HORIZON 2020 будуть оголошені 11 грудня 2013 року


Пропонуємо звернути на ключові інформаційні ресурси щодо участі у новій науково-дослідній програмі ЄС HORIZON 2020
Шановні колеги!
 
21 листопада 2013 року Європейський Парламент затвердив програму HORIZON 2020 з бюджетом 70,2 млд. євро  у цінах 2011 року.
11 грудня  будуть оголошені перші конкурси цієї програми.
 
Ми оперативно розміщуємо на сторінці Агенції у Facebook (https://www.facebook.com/InnoEU.UA) актуальні інформаційні матеріали щодо програми HORIZON 2020 та інших європейських програм.
 
У цій статті ми наведемо базові інформаційні джерела з якими рекомендуємо Вам познайомитись з метою прийняття обґрунтованого рішення щодо пошуку партнерів та підготовки проектів. Слід врахувати той факт, що багато досвідчених організацій та вчених уже розпочали цей процес, але  і вони зможуть знайти для себе цікаві деталі.
 
Ми  плануємо спільно із зацікавленими організаціями провести  у Львові 17 грудня семінар –дискусію «Регіональна інноваційна політика у контексті нової науково-дослідної програми ЄС ГОРИЗОНТ 2020». Якщо Ви зацікавлені представити на семінарі Вашу точку зору, то прошу надіслати  тему та коротку анотацію виступу на  електронну пошту kul.ivan@gamil.com.
Якщо Ви бажаєте стати слухачем семінару, то  процедура реєстрації та проект програми заходу буде розсилатись після 7 грудня, рекомендуємо підписатись на розсилку сайту http://inno.lviv.ua/ua/subscribe, або стати прихильником Агенції у Facebook.
 
Перелік посилань щодо програми HORIZON 2020 та інструментів підтримки підготовки проектів.
Базова Веб-сторінка програми  HORIZON 2020
 
Опис основних пріоритетів та інструментів (драфти робочих програм)
 
Портал учасників. Це основне джерело інформації про конкурси програми, а також інструмент управління виконанням проектів зі сторони ЄК. Рекомендую там зареєструватись самостійно та зареєструвати Вашу організацію. Реєстрація, яка була проведена раніше під час участі у конкурсах 7РП зберігається.
Уже працює  нова версія цього порталу з більш "дружнім" інтерфейсом та оновленою інформацією. 
http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/home.html
 
Ви можете зареєструватись експертом для оцінки проектів. Українські вчені можуть бути експертами з оцінки і приклади подібної діяльності Це дає великий досвід щодо розуміння проектної діяльності та структури і правил європейських науково-технічних програм.
http://ec.europa.eu/research/participants/portal/desktop/en/experts/index.html
 
Для пошуку партнерів рекомендуємо використовувати групу  Ukraine in the Horizon2020 and other EU-programs в  професійній мережі LinkedIN. Рекомендую Вам завести там власний профіль.
 
Якщо Вас цікавить підготовка проектів та пошук партнерів у сфері ІКТ, то рекомендуємо переглянути інформацію за посиланням:

Мітки: підготовка проектів інновації науково-освітні програми

Перегляди: 4246E-mail:«Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій