ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Інформаційний день "ICT in HORIZON 2020", Київ, 23 травня 2013 року


Основними організаторами заходу виступають Генеральний Директорат Європейської Комісії CONNECT та Державне Агентство з питань науки, інновацій та інформатизації. Захід проводиться за підтримки програми Східного Партнерства. Ви можете завантажити фінальну версію програми дня.
УВАГА!

Матеріали інфодня можна переглянути за посиланням:
http://inno.lviv.ua/ua/item/865

ЗАВАНТАЖИТИ ФІНАЛЬНУ ВЕРСІЮ ПРОГРАМИ ДНЯ

Шановні колеги!
  
Побудова інформаційного суспільства та широке запровадження інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) є пріоритетними напрямками державної політики. Від успішного розвитку, впровадження та використання ІКТ залежить входження нашої держави до світового інформаційного простору.

У цьому контексті велике значення для науково-освітньої сфери України має інформаційний день "ICT in HORIZON 2020", який заплановано провести 23 травня 2013 року в Україні за підтримки програми Східного Партнерства Європейського Союзу.
Основними організаторами цієї події виступають Генеральний Директорат Європейської Комісії CONNECT та  Державне Агентство з питань науки, інновацій та інформатизації. Співорганізаторами заходу є Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», національний контактний пункт 7РП в Україні "Інформаційно-комунікаційні технології", а також проект 7РП PICTURE.  

В рамках інформаційного дня експерти Європейської Комісії представлять структуру нової європейської програми досліджень та інновацій HORIZON 2020 та роль і місце ІКТ у цій програмі. Експерти з ЄК представлять також правила участі у новій програмі та приклади успішних проектних заявок у попередній 7 Рамковій  програмі. Учасники заходу зможуть отримати необхідні консультації та обмінятись досвідом з іншими учасниками заходу.
 
Участь у заході уже підтвердили більш як 50 вчених та фахівців з країн Східного Партнерства (Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Молдови,України), Росії та Центральної Азії (Казахстану, Киргизстану, Росії, Таджикистану, Туркменістану). Очікується, що інформаційний день "ICT in HORIZON 2020" викличе значне зацікавлення у провідних українських вчених та організацій у сфері ІКТ. Очікувана кількість всіх учасників складає 100 осіб.
Під час інформаційного дня будуть також представлені проміжні результати проекту 7РП PICTURE (http://www.eeca-ict.eu)
 
Організаційні аспекти інформаційного дня.
Інформаційний день буде проводитись в приміщенні Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» за адресою: м.Київ, проспект Перемоги 37.
 
Участь в інформаційному дні є безкоштовною. Учасники самостійно покривають витрати пов’язані з проїздом та проживанням у Києві. Під час заходу учасники забезпечуються кавовими перервами та обідом.
Для участі в інформаційному дні необхідно подати до 8 травня  заявку згідно форми, яка додається нижче. Подані заявки будуть розглянуті оргкомітетом інформаційного дня, підтвердження участі у заході будуть надіслані учасникам до 15 травня.
Звертаємо Вашу увагу на те, що для участі у заході треба до 8 травня  надіслати заявку на електронну пошту kul.ivan@gmail.com та отримати підтвердження  участі від оргкомітету заходу.

Примітка.
Захід буде проходити англійською мовою без перекладу.
 
Додаткова інформація:
Веб-сторінка програми HORIZON 2020
 

Мітки: підготовка проектів науково-освітні програми
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 5320E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій