ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Семінар «Академія комунального господарства», Львів, 25-27 березня


Основна тематика семінару – підтримка українських міст щодо вирішення проблемних питань комунального господарства.


25-27 березня 2013 року у м.Львові відбудеться семінар «Академія комунального господарства» у якому візмуть участь представники місцевого саморядування та комунальних підприємств водопостачання з 10 міст України (м.Мостиська, м.Броди, м.Ходорів, м.Пустомити, м.Самбір, м.Червоноград, м.Борислав, м.Рівне, м.Рахів, м.Надвірна).
 
 
Даний захід відбувається у рамках проекту «Відповідальна інвестиція – інвестиція в кадри. Підвищення кваліфікації керівного складу в сфері комунального господарства органів місцевого самоврядування в Україні – ІІ тур», що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська співпраця для розвитку». Під час проекту відбудуться навчальні семінари, консультації експертів та навчальний візит до Польщі. Учасники працюватимуть над розробкою багаторічного плану розвитку і модернізації водопровідно-каналізаційної інфраструктури та формуванням і аналізом власного інвестиційного проекту.
 
Прес-конференція для журналістів відбудеться 25.03.2013 о 11.00.
 
Даний проект є продовженням результативної співпраці між Фондом розвитку Місцевої Демократії центр «Мазовше» (Варшава, Польща) www.frdl.mazowsze.pl, Львівським Державним Центром Науки, Інновацій та Інформатизації www.cstei.org.ua та Агенцією Європейських Інновацій www.aei.org.ua  (Україна), які за підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща в рамках програми «Польська співпраця для розвитку» у 2011-2012 роках реалізували наступні проекти:
- «Відповідальна інвестиція – інвестиція в кадри. Підвищення кваліфікації керівного складу в сфері комунального господарства органів місцевого самоврядування в Україні»(програма «Польська співпраця для розвитку 2012»);
- «Польсько-українська академія розвитку комунальних послуг та охорони навколишнього середовища» (програма «Польська допомога для розвитку 2011»).
 
У проектах взяли участь представники місцевого самоврядування та комунальних підприємств з 17 областей України, серед них 29 міст.
Під час проектів було проведено 5 семінарів у Львові, 24 робочі консультації по написанню техніко-економічного обґрунтування для 4-ох відібраних міст, а також відбулися 3 навчальні поїздки до Польщі.
 
Про ефективність реалізованих заходів можуть свідчити такі результати:
- працівниками міста Рахів під час реалізації проекту була написана заявка та отримано фінансування від Представництва Єврокомісії в Україні для покращення водопостачання міста;
- місто Коломия підготувало документацію для отримання другого траншу кредиту від Світового банку;
- місто Дубно та Коломия знайшли партнерів серед польських міст і у 2013 році спільно будуть реалізовувати міжнародний проект;
- 60% учасників проекту сформували багаторічні інвестиційні плани розвитку та модернізації системи водопостачання;
- 80% учасників зазначили підвищення своїх знань та навичок щодо інструментів, які покращують надання комунальних послуг.
- підготовлено за підтримки польських консультантів техніко-економічне обґрунтування у сфері водопостачання для 4-ох міст України.
В рамках проекту у 2011 році був виданий посібник «Польсько-українська академія розвитку комунальних послуг і охорони навколишнього середовища» (завантажити можна за посиланням:www.inno.lviv.ua/ua/item/683

 
Контакти:
Наталія Костюк, м.т. 095-03-48-482, knatalilviv@gmail.com

Мітки: підготовка проектів

Перегляди: 345E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій