ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Презентація німецьких провідних наукових досліджень в галузі геотермії в Україні


Друга наукова лекція Німецької служби академічних обмінів (DAAD) відбудеться 11 квітня 2013 р. у м.Києві
11 квітня 2013 року у Києві у Секційному залі НАН (вул. Володимирська, 55, 3-й пов.) зустрінуться 70 українських вчених, адміністраторів у галузі науки та молодих вчених й заслухають фахові доповіді на тему геотермії. Головним референтом на цьому заході є проф. д-р Ернст Гюнгес (керівник секції 4.1 „Резервуарні технології“ Міжнародного центру геотермії при Потсдамському Гельмгольц-центрі Німецького геодослідницького центру).
 
Проф. Ернст Гюнгес розповість у своїй доповіді «Геотермальні технології» про майбутнє значення енергії з Землі та актуальний стан досліджень в Німеччині. Другу доповідь виголосить вчений з України. Всі учасники є вченими або менеджерами в галузі науки, які працюють в галузі геотехнологій та технологій довкілля. Наукова лекція пропонує нагоду для знайомства, встановлення та зміцнення міжнародних контактів. Робочими мовами є англійська та українська. 
 
Метою німецької політики в галузі захисту довкілля є посилене використання альтернативних джерел енергії. Сильно зростаючі ціни на нафту та газ сприяють зростанню інтересу до використання відновлюваних джерел енергії. Посилене виробництво енергетичних рослин призвело до суперечливих дискусій щодо можливості створення конкуренції таким сферам, як захист довкілля та виробництво продуктів харчування. Ці докори не стосуються геотермії, адже вона використовує вже наявну енергію. Федеральний уряд розставив пріоритети та заснував Міжнародний центр геотермії. 
 
Наукова лекція відбудеться за підтримки Федерального міністерства науки та досліджень (BMBF),  організатором є Інформаційний центр DAAD у Києві. Презентація німецьких провідних наукових досліджень повинна викликати інтерес до Німеччини як країни проведення дослідження. Очікується, що присутність високих гостей сприятиме налагодженню тривалих партнерських стосунків й матиме тривалий ефект.
 
Подальшу інформацію можна знайти на сторінці: http://www.daad.org.ua
Лінки до теми: http://www.gfz-potsdam.de/
З питаннями звертайтесь до організаторів:
д-р Оксана Швайка
Інформаційний центр DAAD у Києві
тел./факс +380 44 406-82-69
E-Mail: projekt@daad.org.ua
 Перегляди: 68E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій