ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Міжнародна конференція "Мікро-та нано- технологічні системи для сучасного промислового застосування" MNSDIAG/SMART FRAME


20-21 лютого 2013 р. у м. Варшаві (Польща) відбудеться міжнародна конференція “MNSDIAG/SMART FRAME Micro- and nano- systems technology for modern industrial applications”

20-21 лютого 2013 р. у м. Варшаві (Польща) відбудеться міжнародна конференція “MNSDIAG/SMART FRAME Micro- and nano- systems technology for modern industrial applications” організована спільно науковими колективами, які виконують проекти MNSDIAG www.ite.waw.pl/mnsdiag і SMART FRAME www.smart-frame.eu

Захід відбудеться в конференц центрі IBIB PAN, вул. «Ksiecia Trojdena» 4, Варшава.

До участі у конференції запрошуються також українські організації, в першу чергу малі та середні підприємства, які зможуть представити свій науково-технічний потенціал та пропозиції до співпраці.
 

Метою конференції є налагодження співпраці з інноваційними компаніями (в першу чергу з малим і середнім підприємствам), спрямованих на комерціалізацію сучасних мікро-та нано-технологічних систем, а також розробка інституційних механізмів і форм майбутньої співпраці (включаючи презентацію можливостей / методів для отримання коштів співфінансування такої співпраці).

Будуть представлені результати роботи міждисциплінарного науково-дослідного проекту POIG "MNSDIAG".
На конференцію запрошені компанії з сектору передових технологій для представлення своїх пропозицій і потреб в передових технологічних рішень. Партнери проекту SMART FRAME з Німеччини, Австрії, Чехії та Угорщини збираються налагодити контакти з компаніями й дослідницькими командами зі своїх регіонів, а також підтримати суттєві формування міжнародних консорціумів, що претендують на співфінансування з Європейських Програм (FP7, Horizon 2020, ERA-NET), а, також, у разі необхідності, спільних досліджень і проектів розвитку. Основні правила фінансового менеджменту будуть обговорюватися, орієнтуючись на кращі ефективності використання грантів.

Важливою частиною конференції будуть установчі збори "Micro- and Nanosystems Technology Platform", збираючи технологів, конструкторів, виробників і споживачів сучасних мікро-та нано-пристроїв і систем, у рамках яких будуть розроблені і визначені цілі подальших спільних досліджень і розробка проектів, спрямованих на економіку використання в майбутньому.

Участь є безкоштовною.

При виникненні питань просимо звертатись безпосередньо до організаторів заходу.
З питань запрошень для оформлення віз та відряджень у Польщу рекомендуємо звертатись до проф. Piotr Dumania  на мейл pdumania@ite.waw.pl


Програма заходу.

Реєстрація.


 Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 1118E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій