ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

ІНФОРМАЦІЙНИЙ СЕМІНАР “Нові можливості для участі українських вчених у сфері соціально-економічних та гуманітарних наук в Сьомій Рамковій Програмі ЄС з досліджень та технологічного розвитку”,10 липня 2012р., Київ, Україна


Головною метою семінару є поширення інформації про нові можливості участі у конкурсах 7-ї Рамкової Програми ЄС та сприяння розвитку наукового потенціалу у сфері соціально-економічних та гуманітарних наук в напрямку інтеграції України до загальноєвропейського дослідницького простору.
 
Шановні колеги!
 
Національний контактний пункт РП7 «Соціально-економічні та гуманітарні науки» при Центрі досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України, Національний інформаційний центр зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій та Національний контактний пункт РП7 «Дослідницькі інфраструктури» спільно проводять на базі Інституту економіки природокористування та сталого розвитку НАН України у м. Києві Інформаційний семінар.
 
Інформаційний семінар розрахований на участь у ньому передусім представників освітніх, науково-дослідних інституцій, представників громадських та інших недержавних організацій, МСП, державних органів влади та індивідуальних дослідників, які зацікавлені в ознайомленні з можливостями участі колективів України у 7-й Рамковій програмі ЄС у 2013 р., зокрема, з умовами підготовки та подачі проектних пропозицій в рамках відкритих конкурсів за соціально-економічною та гуманітарною тематикою.

Інформаційний семінар проводять координатори національних контактних пунктів  України, добре обізнані з правилами і процедурами Сьомої Рамкової програми, а також з практикою підготовки успішних проектів. Також передбачається надання відповідних консультацій з питань підготовки та подання заявок.
 
 
Інформаційний семінар відбудеться в Києві 10 липня 2012 року у Залі засідань Інституту економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України за адресою: бул. Шевченка, 60,  3-й поверх.
 
Участь у семінарі є безкоштовною. 
Просимо зауважити, що транспортні та інші витрати учасників не відшкодовуються.
 
З огляду на обмежену кількість місць, просимо зареєструватися для участі у даному заході до 9 липня 2012 р. включно, надіславши копію Вашої реєстраційної форми на наступною електронною адресою:olga.kot.jso@gmail.com
 
Інформація про семінар надана НКП 7РП «Соціально-економічні та гуманітарні науки», ЦДПІН ім. Г.М.Доброва НАН України,
У разі виникнення будь-яких додаткових питань, будь ласка, звертайтеся до Ольги Кот olga.kot.jso@gmail.com та за тел.: +380 067-981-31-88.
 
ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ:

Мітки: підготовка проектів інновації науково-освітні програми
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 1458E-mail:«Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій