ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Матеріали дискусійного семінару "Проектні підходи до вирішення проблем енергозбереження у Львівській області"


Головна мета семінару - сформувати дорожню карту пілотних проектних ініціатив за участю ключових організацій та структур Львівської області у сфері енергозбереження.
Семінар відбувся 16 лютого у приміщенні Львівської обласної ради за участю провідних організацій та експертів Львівщини у сфері енергозбереження.  Організаційну підтримку проведенню семінару надали комісія облради з питань інвестиційної та регуляторної політики, ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва, а також управління економіки капітального будівництва та енергоощадності головного управління економіки та промислової політики облдержадміністрації.
Завантажити програму семінару
 
Учасники семінар представили інформацію про досвід (результати) попередніх проектів, плани на 2012 з метою знаходження точок дотику і механізми порозуміння (синергії) між регіональною владою (обласна рада та обласна адміністрація), науково-технічною спільнотою (університети, НДІ, проектні інститути), консалтинговими структурами (аудитні та  експертні послуги, менеджмент проектів і т.п.), НДО ( в т.ч. асоціації), бізнес-структури, фінансово-кредитні установи.
 
Матеріали та пропозиції учасників семінару будуть враховані у процесі внесення поправок у діючі обласні програми енергозбереження.
Разом з тим учасники семінару відзначити необхідність продовження подібних зустрічей для обговорення окремих тематичних проблем і задач енергозбереження.
 
Сформульовано  ряд питань які вимагають першочергового вирішення на обласному рівні:
  • Проведення енергоаудитів об’єктів які потребують проведення термореновації
  • Запровадження системи бюджетного дофінансування робіт з термореновації об’єктів бюджетної сфери за принципом впровадження мікропроектів (що дасть можливість таким малобюджетним органам місцевого самоврядування як сільські і селищні ради здійснити низку енергозберігаючих заходів на об’єктах які є на їхньому балансі (сільські школи, медичні амбулаторії, дитячі садочки, клуби) що може хоча б частково покращити якість життя населення)
  • Проведення систематичної роботи з інформування та популяризації заходів енергозбереження серед населення та керівників бюджетних установ
  • Напрацювання низки стимулів для приватного сектора та керівників бюджетних установ які дозволять активізувати їхню ініціативу
  • Проводити постійне порівняльне дослідження іноземного і українського законодавства в сфері енергозбереження і відновлювальної енергетики, з метою вивчення та впровадження кращих практик. Напрацювання рекомендацій для поправок і змін національного і регіонального законодавства.
 
Організатори семінару відкриті до спілкування з науково-технічною спільнотою області та України. Особливе запрошення до діалогу ми надсилаємо інноваційним компаніям, які можуть запропонувати економічно-обгрунтовані оригінальні технічні рішення.
 
Будемо вдячні всім за доповнення, заперечення, чи інші цікаві пропозиції.
Запрошуємо до співпраці.
 
Модератор семінару: 
 Іван Кульчицький,
Заступник директора Львівського ЦНІІ (www.cstei.lviv.ua )
Президент ГО "Агенція Європейських Інновацій" (www.aei.org.ua )
Mail: ivanppp@cstei.lviv.ua Тел. 050 9292396
 
 
ПРЕЗЕНТАЦІЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ СЕМІНАРУ:

Іван Кульчицький, заступник директора Львівського центру науки, інновацій та інформатизації

Кошарук Сергій, заступник виконавчого директора Асоціації "Енергоефективні міста України".
Петро Мавко, директор Західноукраїнського регіонального навчального центру, координатор проекту по розробці енергетичного плану м. Львова
Володимир Турковський, директор РЦЕЕ, НУ  "Львівська політехніка"
Володимир Бригілевич, голова правління ЛГО Центр досліджень місцевого самоврядування
Мирослав Саницький, д.т.н., професор, завідувач кафедри будівельного виробництва, НУ  "Львівська політехніка"
Олег Шмілик, голова правління, ГО "АРР Перспектива Стрийщини".
Акімов Анатолій, експерт ЗНЦ НАН і МОН
Акімов Анатолій, експерт ЗНЦ НАН і МОН
 

Мітки: підготовка проектів інновації енергозбереження

Перегляди: 3559E-mail:«Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій