ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

ГО "Агенція європейських інновацій"


Основини завданнями Організації є: Провадження наукових досліджень та освітніх заходів з питань інноваційної діяльності, креативності, пошуку нових шляхів розвитку України з використанням кращих національних, світових та європейських надбань
Ідея створення Агенції європейських інновацій була висловлена учасниками української делегації на 1-му форумі інновацій в Польщі у Білому Стоку "Дні науки і технологій Польща-Схід". Цей форум провела у квітні  2008  року асоціація польських вчених, інженерів та представників бізнесу "Інноваційна Східна Польща". Тепер у 2011 році планується проведення 4-го форуму інновацій "Дні науки і технологій Польща-Схід".  Кожний рік асоціація з Польщі Інноваційна Східна Польща" та організація з України "Агенція європейських інновацій" проводять також у грудні форум "ІТ-МЕД" – нові технології в медицині ( у грудні 2010 року було проведено уже 4-й такий форуму). На цих форумах одним із найважливіших пріоритетів була тематика використання інформаційно-комунікаційних технологій у різних сферах життя і діяльності суспільства.

Протягом 2008-2010 років Агенція європейських інновацій брала участь у ряді проектів за підтримки Міністерства закордонних справ Польщі, а саме проектів для впровадження європейських засад у діяльності органів місцевого самоврядування. Одним із важливих принципів є використання технологій електронного урядування у діяльності органів влади.

Агенція європейських інновацій бере активну участь у підготовці проектів до програми транскордонної співпраці "Польща-Білорусь-Україна", пріоритети якої містять підтримку інновацій у середовищі малих і середніх підприємств, а також розбудову інформаційного суспільства.  

Агенція працює над передачею європейського досвіду інновацій для українських організацій. У жовтні 2010 року було організовано спільно з польським колегами трьохденне навчання для представників науково-технічної сфери України з передачі досвіду успішних прикладів Польщі в організації інкубаторів академічного підприємництва та технопарків.

Агенція активно співпрацює з Львівським центром науки, інновацій та інформатизації, спільно з яким подаються і виконуються проекти за підтримки Львівської міської ради та Львівської обласної адміністрації. Агенція у 2010 році провела аналіз підприємницького середовища в області, визначила основні проблемні точки та підготувала аналітичні пропозиції з розвитку інновацій у середовищі малого бізнесу та  покращення зв’язків між сферою науки та сферою бізнесу. Агенція бере активну участь у підготовці регіональної програми інноваційного розвитку.

В цілому Агенція відстоює інтереси широкого кола науковців, винахідників,  інженерів та представників інноваційного бізнесу. Організація фактично почала свою діяльність з квітня 2008 року з тим, що формальне оформлення всіх документів по створенню юридичної особи відбулось у 2010 року після усвідомлення всіма активними членами організації цілей і задач організації.

Основини завданнями Організації є :
•  Провадження наукових досліджень та освітніх заходів з питань інноваційної діяльності, креативності, пошуку нових шляхів розвитку України з використанням кращих національних, світових та європейських надбань.
•  Організація наукової, освітньої, інформативної, консультативної, тренінгової діяльності для підтримки і розвитку позитивних вітчизняних надбань з врахуванням європейських та світових  стандартів.
•  Науково-методичне, консультативне сприяння органам державного управління, місцевого самоврядування, державних та недержавних установ і громадських організацій у питаннях спільної компетенції для оптимізації їхньої роботи.
•  Участь у створенні інформаційних баз даних наукової, культурної, освітньої, туристичної, соціальної, спортивної сфери з метою обміну інформацією та спільного розвитку програм та проектів.

Контакт:
info@aei.org.ua
kul.ivan@gmail.com


Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 4637E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій