ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Міжнародний семінар дискусія, щодо формування ефективних регіональних інноваційних екосистем, м.Львів, 20 квітня


Семінар присвячено для пошуку відповідей на питання «Чи можуть наші регіони бути конкурентними у світовому та європейському інноваційному просторі»

20 квітня у Львові відбудеться Міжнародний семінар дискусія «Формування ефективних регіональних інноваційних екосистем». Семінар відбудеться в рамках проекту «Посилення впливу громадськості на євроінтеграційні процеси у сфері науково-технічного та інноваційного розвитку України», який виконує ГО «Агенція Європейських Інновацій» під парасолькою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС (УС ПГС) за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія» (http://www.irf.ua/programs/eu/civicsynergy).
Час заходу: 20 квітня, 10:00-17:00.
Місце заходу: м.Львів, площа Міцкевича, 1 (готель Жорж).
Ключовий фокус семінару: Ідентифікувати ключових гравців у сфері інноваційного розвитку регіонів та їх спроможність до узгоджених дій за спільними пріоритетами і на цій основі сформувати реальні програми інноваційного розвитку регіону.
Організатори та співорганізатори:
ГО Агенція Європейських Інновацій у співпраці з Львівською облдержадміністрацією, Львівською міською радою, НУ «Львівська Політехніка» та партнерами проекту[1] «Посилення впливу громадськості на євроінтеграційні процеси у сфері науково-технічного та інноваційного розвитку України».
 
Основні питання для обговорення:
  • Європейський досвід формування інноваційних екосистем регіонів та міст, методика розумної спеціалізації (Smart Specialisation) та можливості використання в Україні.
  • Підсумки Парламентських слухань від 21 березня 2018р. «Національна інноваційна система: стан та законодавче забезпечення розвитку» та їх імплементація.
  • Плани КМУ, МОНУ, МЕРТ щодо підтримки інноваційної діяльності в Україні та розробки стратегії розвитку інновацій.
  • Сучасні форми співпраці між бізнесом, наукою, освітою, громадянським суспільством та владою у сфері науково-технічного та інноваційного розвитку.
  • Досвід Польщі у розвитку регіональних інноваційних екосистем.
  • Особливості розвитку цифрової економіки та суспільства знань в Україні.
  • Пілотні практики інноваційної діяльності українських міст та регіонів.
 
Очікувані результати семінару-дискусії:
Підготовки пропозицій:
  • до КМУ, МОНУ та МЕРТ щодо інструментів системної підтримки інноваційної діяльності;
  •  до програм регіонального розвитку, в т.ч. секторальної підтримки;
  • до імплементації заходів щодо реалізації Концепції розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018—2020 роки
а також формування партнерських мереж для підготовки комплексних інноваційних проектів у різних секторах суспільно-економічного життя: ІТ, Індустрія 4.0, нові матеріали, енергетика, охорона здоров’я, агросектор та ін.
Заходи відриті для засобів масової інформації.
 
Контактна інформація:
Іван Кульчицький, ГО АЄІ тел. 0509292396, Email: kul.ivan@gmail.com


[1] Проект виконує ГО АЄІ під парасолькою Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія».Перегляди: 38E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій