ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Виставка передових технологій ADVANCED'2018 відбудеться у Києві 12-13 квітня


ADVANCED'2018 проходитиме на одній території з CISOLAR'2018 - найбільшою виставкою сонячної енергетики Центральної та Східної Європи (cis-solar.com).


За підсумками 2017 р. у світі найбільш зростаючими напрямками бізнесу стали відновлювальна енергетика та енергоефективність, зелене будівництво, автоматизація бізнес-процесів та штучний інтелект, робототехніка та дрони, 3D прінтінг та 3D моделювання. Загальна сума інвестицій у дані сегменти за підсумком минулого року склала понад $900 млрд і у наступне десятиріччя вказані ринки зростатимуть щонайменше на 20-25% щороку. 
 
Саме тому Конференція та Виставка передових технологічних рішень для дому та бізнесу, що вже працюють, ADVANCED'2018, яка 12-13 квітня відбудеться у Києві (виставковий центр "Акко Інтернешнл") стане знаковою подією для прогресивних людей, які пов'язують розвиток свого бізнесу та створення комфортних умов для життя з активним використанням технологій, які ще кілька років тому були науковою фантастикою.
 
Тож, будьте ADVANCED, прийміть участь у спеціалізованій події року, на якій провідні компанії світу та регіону Східної Європи зокрема продемонструють кращі сучасні енергетичні рішення та технології інтегрованої енергетики, електротехніки та рішень для розумного будинку, автоматизації та роботизації в бізнес-процесах та виробництв, роботи та дрони для бізнесу та життя, 3D-принтери та 3D-сканери для бізнесу та дому, електроавтомобілі, електроскутери та електровелосипеди, гіроскутери та гіроколеса, а також сенсори та датчики.
 
Оберіть на ADVANCED'2018 тематичний напрямок та технології, які потрібні вашому бізнесу та домогосподарству. Зокрема, головними тематичними розділами події є:
 
  • Advanced Energy, Передові енергетичні рішення, розумна енергетика, енергетична мобільність;
  • Advanced Manufacturing -Автоматизація та виробництво завтрішнього дня;
  • Advanced Home, Технології та рішення для розумного будинку;
  • Advanced 3D, 3D прінтінг та 3D сканінг;
  • Advanced Robotics, Роботизація бізнес-процесів та виробництва;
  • Advanced Vehicles, Передове в транспорті: електромобілі, гіроскутери та гіроколеса, електровелосипеди та електросамокати.
 
Крім ключових гравців ринку високих технологій ADVANCED'2018 також стане важливою комунікаційною платформою для технологічних стартапів, для презентації яких буде виділена окрема частина експозиції.
 
Конференц-блок заходу складатиметься з масштабних конференцій по 3D прінтінгу та технологічним рішенням для бізнесу.
 
Продюсером ADVANCED TM є IB Centre (Центр Інноваційного Бізнесу), на рахунку якого понад 70 ділових міжнародних форумів, конференцій та виставок у сфері новітніх технологій.
Наша діяльність дозволяє нам взаємодіяти з передовими технологічними центрами планети та видатними світовими експертами. І їх ми привозимо в Україну та інші країни Центральноїґ та Східної Європи.
Ви заслуговуєте почути, побачити, приміряти на себе та привнести в своє життя та бізнес кращі технологічні рішення. Для того, щоб зробити своє життя затишнішим, а бізнес - успішнішим. Тому настав час для ADVANCED.
 
Реєстрація експонентів та учасників конференції - http://advanced-expo.com
 


Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 71E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій