ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові





Львівська міська рада
Львівська міська рада

ПРОГРАМА CRDF Global НАУКОВО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО (STEP) в Україні


Оголошення про програму «Віртуальна інкубаційна програма» (VIP)
Коротка інформація про конкурс:
CRDF Global (Арлінгтон, штат Вірджінія, США), недержавна, неприбуткова організація, яка сприяє міжнародному науковому і технологічному співробітництву через надання грантів, технічних ресурсів, проведення тренінгів та надання послуг, запрошує зацікавлених інноваторів і технологічних підприємців взяти участь в он-лайн тренінгу і конкурсі в межах програми Науково-технічне підприємництво, яку Фонд щороку проводить в Україні.
Програма STEP в Україні реалізується завдяки грантам від Міністерства закордонних справ США.

Повний текст оголошення про програму

CRDFGlobal розпочинає програму STEP 2017 - «Віртуальна інкубаційна програма» (VIP),
з метою надання допомоги командам стартапів, які працюють над розробкою нових продуктів і сервісів в області Кібербезпеки, Зеленої енергетики, IoT, Робототехніки і Big Data.
Партнери програми: Харківський ІТ кластер, Науковий парк «Державний університет ім.Т.Шевченко», Харківська інноваційна платформа, iHub, RoboHouse.
Цілі і задачі
Тренінги і конкурс, що проводяться в Україні за програмоюVIP, мають на меті допомогти технологічним підприємцям через менторство і фінансування, а саме:
• Забезпечити учасникам доступ до персонального менторства з розвитку їхнього бізнесу, надати на конкурсній основі гранти а також сприяти у встановленні зв’язків із потенціальними партнерами/інвесторами .
• Допомогти у встановленні співробітництва між локальними інноваторами і інвесторами, між глобальними науково-технічною і бізнесовою спільнотами і українськими технологічними підприємцями і приватними компаніями.

Вимоги до заявників і учасників
 
Заявники мають відповідати наступним вимогам:
• Для участі в програмі допускаються особи, що мають громадянство України або легальний статус резидента, а також діють в межах українського законодавства.
• Всі проекти мають бути технологічно орієнтованими, всі команди повинні мати лідера.
• Всі стартапи повинні мати на меті розширення бази своїхклієнтів а також показати потенціал своєї розробки щодо виходу на ринок .
• Пріоритет надається проектам, які мають досвід пропозиції продуктів або сервісівна ринок, продемонстрували потенціал щодо отримання прибутку, або залучили додаткові ресурси фінансування.
• Всі команди повинні бути готовими презентувати їх технологічно орієнтований проект на різних стадіях програми. Лідери відібраних команд повинні будуть зробити презентацію перед міжнародним журі на он - лайн конкурсі підчасфінальної стадії програми «Віртуальний бізнес інкубатор».
• Для того, щоби залишатися в програмі,учасники повинні демонструвати зацікавленість в отриманні практичної підтримки від призначених менторів експертів, мета якої є відкриття нових можливостей і розробка переможної стратегії, а також сприймати нові ідеї і рекомендації від менторів і експертів, відповідати високим етичним стандартам і чітко притримуватись робочих планів.
 
Як подати заявку на участь
• Заявка на участь в програмі подається англійською мовоюза адресою: stepua@crdfglobal.org
• Кінцевий термін подання заявок – 10 листопада 2017 р. (18 :00 київського часу)
Форму заявки можна знайти в Розділі XII повної версії «Оголошення про програму» (РА) за адресою
http://www.crdfglobal.org/funding-opportunities/STEP-ukraine-VIP

У разі виникнення запитань прохання звертатись до Євгенії Северяніної
за тел.044 256 2543,067 443 9189,
або за адресою nartiukhovska@crdfglobal.org
 







Перегляди: 40











E-mail:



«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031



Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій