ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Підсумки та матеріали XXII Міжнародної науково-практичної конференції «Проблема і перспективи інноваційного розвитку економіки в контексті інтеграції України в Європейський науково-інноваційний простір», м.Одеса, 11-13 вересня 2017


11-13 вересня 2017 року в місті Одеса відбулася XXII Міжнародна науково-практична конференція «Проблема і перспективи інноваційного розвитку економіки в контексті інтеграції України в Європейський науково-інноваційний простір».
На конференцію було представлено 57 доповідей, які були надруковано у окремої збірці до початку конференції, та роздано її учасникам у час реєстрації. Всього у роботі пленарного та секційних засідань було близько 100 учасників з України, Білорусі, Грузії, Сербії.

Організаторами конференції були: Національна академія наук України, Міністерство освіти та науки України, ДУ «Інститут досліджень науково-технічного потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України», Одеський національний політехнічний інститут та Громадська організація «Агенція Європейських Інновацій».

Учасники конференції констатували, що за рік, після останньої конференції в Одесі, суттєво пожвавилася діяльність громадських організацій та незалежних експертів щодо використання у практиці створення в Україні належних умов щодо науково-технічної та інноваційної діяльності положень Угоди про асоціацію між ЄС і Україною.

На жаль, з часу, що минув після XXI конференції не відбулося позитивних зрушень в темпах інноваційного процесу в Україні. Продовжувалось падіння наукового забезпечення інноваційного розвитку, яке досягло сьогодні катастрофічних масштабів: кількість дослідників, що припадає сьогодні в Україні на 1 мільйон населення стало вже втричі меншим ніж в середньому по країнам ЄС, удвічі меншим, ніж в Росії і в півтора рази меншим, ніж у Білорусі.

На XXII конференції було підтверджено важливу роль громадських організацій та незалежних експертів у налагодженні комунікацій між держаними організаціями та стейкхолдерами для кращого використання можливостей  умов Угоди про асоціацію між ЄС і Україною у  сфері науки та технологій  та  прискорення розвитку економіки України.

З боку громадських організацій та незалежних експертів було сформульовано низьку проблем і завдань, що потребують уваги з боку органів державної влади,  державних організацій, науково-дослідних інститутів, вищих навчальних закладів.

Повна резолюція конференції доступна за посиланням: завантажити

Тези конференції доступні за посиланням: https://goo.gl/B6JVVu

Мітки: інновації

Перегляди: 67E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій