ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Проект: «Побудова практичного прикладу суспільної інтеграції внутрішньо переселених осіб з Крим в рамках приймаючої громади с.Ситихів Львівської області»


Представлено зміст проекту та плановані заходи

Проект: «Побудова практичного прикладу суспільної інтеграції внутрішньо переселених осіб з Крим в рамках приймаючої громади с.Ситихів Львівської області» виконується за підтримки Посольства Республіки Польщі в рамках програми «Польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща».

Мета проекту
– підтримати інтеграцію групи внутрішньо переміщених осіб з Криму з громадою с.Ситихів Львівської області. Для знаходження ефективних шляхів суспільно-психологічної інтеграції переселенців з Криму у місцеву громаду с.Ситихів проект передбачає ряд дій з ідентифікації психологічних бар’єрів, які планується подолати шляхом спільних ігрових та комунікаційних психологічних заходів. Іншим напрямком дій проекту стануть заходи із взаємного пізнання у національно-культурній сфері через організацію спільних святкувань з нагоди святкових дат українського та кримсько-татарського народів, пізнання рецептів національної кухні, танців та інших елементів національної народної культури. В рамках проекту буде покращена місцева інфраструктура для дітей.

Події та плани проекту відображаються на сторінці АЄІ у Facebook.
Зараз там представлено інформацію про перші проведені тренінги та зустрічі із дітьми та дорослими. 


 
Перегляди: 35E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій