ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Запрошення до співпраці з хабом інновацій у сфері Інтернету речей


Консорціум проекту “Хаб-лабораторія Інтернету речей” у складі ГО Агенція Європейських Інновацій, Національний університет Львівська Політехніка та компанія Сівітта Україна запрошує до співпраці українські виробничі підприємства та наукові центри і університети. Для початку ми пропонуємо заповнити і надіслати нам анкету, яка описує ваші потреби і можливості.

Українським виробникам важко залишатися конкурентними на світовому рівні через низьку якість продукції, викликану застарілими виробничими технологіями. Рішення Інтернету речей можуть допомогти місцевим виробникам конкурувати на глобальному ринку.
Проект  “Хаб-лабораторія Інтернету речей” отримав підтримку у рамках конкурсу європейської ініціативи I4MS (http://i4ms.eu/) для створення інноваційного хабу зі спеціалізацією у сфері Інтернету речей.

Мета
проекту полягає у консолідації діяльності місцевих провідних організацій у сфері Інтернету речей, щоб закласти основу для розвитку інноваційної екосистеми України шляхом створення регіонального виробничого інноваційного хаб, присвяченого ІоТ, який стане центром створення та впровадження нових інформаційних технологій та цифрових інновацій, дозволить підвищити якість регіональної екосистеми та цифрове виробництво в регіоні.

Цілі проекту:
  • Проведення техніко-економічного обґрунтування нового Хабу-лабораторії Інтернету речей.
  • Розробка бізнес-моделі Хабу
  • Сприяння співробітництву між місцевим науково-дослідними установами, виробничими МСП, компаніями із середньою капіталізацією та іншими зацікавленими сторонами для залучення більшого числа учасників у процес становлення і розвитку Інноваційного Хабу.
  • Сприяння налагодженню співпраці користувач-постачальник по всьому ланцюгу створення доданої вартості в Україні.
  • Налаштування процесу трансформації очікуваного попиту на ринку інформаційних технологій в реальний.
  • Сприяння розвитку транскордонного співробітництва між учасниками мережі ініціативи I4MS та інших міжнародними провідними організаціями, що займаються розвитком цифрових технологій, в т.ч. Інтернету речей.

Результати проекту
будуть доступні для всіх регіонів України, а модель діяльності Хабу передбачає співпрацю з всіма ключовими організаціями України.
 
Запуск такого Хабу вимагає ретельної оцінки можливостей використання ІоТ в Україні, а також можливостей і потреб зацікавлених сторін у різних містах нашої держави. Зараз на пілотному етапі створення хабу  та залучення додаткового фінансування з фондів ЄС для його розвитку ми шукаємо потенційних партнерів у першу чергу серед виробничих підприємств нашого регіону та України в цілому. Додаткове фінансування для виробничих підприємств може бути отримане в рамках відкритих конкурсів ініціативи I4MS (http://i4ms.eu/open_calls/open_calls.php)

З метою розширення співпраці з ключовими європейськими організаціями у сфері ІоТ ми також вважаємо за доцільне налагодити мережеву співпрацю з українськими дослідницькими групами, які працюють у сфері ІоТ.  

Ми також сподіваємось знайти партнерів для формування української інноваційної екосистеми Інтернету речей, яка буде спроможна ефективно співпрацювати з європейськими організаціями у сфері IoT, наприклад з Європейським Альясом IoT (The Alliance for Internet of Things Innovation)

Якщо Ви зацікавлені у подібній співпраці, тобто зацікавлені у використанні технологій Інтернету речей, або  маєте власні розробки у цій сфері, то просимо заповнити і надіслати нам до 25 квітня 2017 року  анкету на мейл kul.ivan@gmail.com .  

У квітні-травні плануються семінари у Львові  з обговорення плану дій Хабу і ваше підприємство чи організація можуть стати одним із партнерів майбутніх практичних проектів.
Для більш детального ознайомлення з концепцією Хабу та напрямком Інтернет речей Ви можете переглянути матеріали семінару, який відбувся у грудні 2016 року за посиланням:
https://goo.gl/eK9bQH

Додаткові матеріали за темою
IoT


Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 823E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій