ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Розпочався проект “Хаб-лабораторія Інтернету речей”


Не пропустіть перші семінари проекту в Ужгороді (22 листопада), Івано-Франківську (24 листопада), Львові (9 грудня)

Консорціум у складі ГО Агенція Європейських Інновацій, Національний університет Львівська Політехніка та компанія Сівітта Україна впроваджує проект, що отримав підтримку у рамках конкурсу європейської ініціативи I4MS (http://i4ms.eu/) для створення інноваційного хабу зі спеціалізацією у сфері IoТ.

“Хаб-лабораторія Інтернету речей”
буде платформою для співпраці між виробничими підприємствами, розробниками інноваційних рішень та наукою. Метою інноваційного Хабу є підтримка розробки та використання технологій Інтернету речей і цифрового виробництва як конкурентної переваги для виробничих малих і середніх підприємств.

Мета
проекту полягає у консолідації діяльності місцевих провідних організацій у сфері Інтернету речей, щоб закласти основу для розвитку інноваційної екосистеми у Західній Україні шляхом створення регіонального виробничого інноваційного хаб, присвяченого ІоТ, який стане центром створення та впровадження нових інформаційних технологій та цифрових інновацій, дозволить підвищити якість регіональної екосистеми та цифрове виробництво в регіоні.

Результати проекту
будуть доступні для всіх регіонів України, а модель діяльності Хабу передбачає співпрацю з всіма ключовими організаціями України.
 
РЕЄСТРАЦІЯ НА СЕМІНАРИ ПРОЕКТУ:

м. Ужгород
"Соціальні виклики та цифрові технології: можливості в рамках програми Горизонт 2020. Інноваційний хаб у сфері Інтернету речей”
Дата та час: 22 листопада 2016 року, 13.30 – 18.00
Місце проведення: Ректорат Ужгородського національного університету, пл. Народна, 3, м. Ужгород, 2 поверх, Зал засідань вченої ради
Реєстрація до 20 листопада за посиланням:  https://goo.gl/VPJt3X

м. Івано-Франківськ
"Інтернет речей та цифрові технології в освіті та бізнесі: проекти у рамках Горизонт 2020. Інноваційний хаб у сфері Інтернету речей”
Дата та час: 24 листопада 2016 року, 10.30 – 16.00
Місце проведення: Прикарпатський національний університет імені В.Стефаника,м. Івано-Франківськ , вул. Шевченка, 57, ауд. 25.
Реєстрація до 22 листопада за посиланням:  https://goo.gl/sPwPnY
 
м.Львів
Семінар заплановано на 9 грудня.
Попередня реєстрація за посиланням: https://goo.gl/6woCs1
Інформаційний лист та програма будуть опубліковані згодом, слідкуйте за новинами порталу.
 
Консорціум:
Агенція європейських інновацій (aei.org.ua). Основним завданням АЄІ є розширення співпраці між Україною і ЄС у сфері ІКТ, відновлюваних джерел енергії, сільського господарства, харчування, здоров'я, науки в рамках програми Горизонт 2020 та інших програм.
Національний університет Львівська політехніка (lp.edu.ua). У НУ ЛП є засоби для досліджень у сфері Інтернету речей, такі як наукові лабораторії, навчальні курси для бакалаврату та магістратури та ін. НУ ЛП буде основою науково-дослідних об'єктів HULIT.
Сівітта Україна (civitta.com.ua). Сівітта – міжнародна консалтингова компанія, яка має більш ніж 6-річний досвід роботи в управлінському консалтингу, в тому числі для малого та середнього бізнесу, підтримки стартапів та інновацій, аналізу та розбудови інноваційних екосистем, розробці державних та регіональних політик у підтримці та розвитку інновацій, управлінні бізнес-акселераторами та залучені фінансування в рамках програми Горизонт 2020.
Проект впроваджується в рамках ініціативи I4MS (Інновації ІКТ для малих і середніх виробничих підприємств), яку втілює Європейська Комісія для підтримки європейського лідерства у виробництві за рахунок впровадження технологій ІКТ. Ця ініціатива присвячена підвищеню конкурентоспроможності європейської виробничої промисловості з особливим акцентом на малі та середні підприємства для задоволення їх потреб в доступі до цифрових технологій, інфраструктури і нових ринків. 

Мітки: інновації H2020
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 838E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій