ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Семінар “Horizon 2020 SME Instrument: грантове фінансування для інноваційних малих та середніх підприємств. Успішний практичний досвід”, 21.09.2016, м. Київ


Компанія CIVITTA, Borsch Ventures та Агенція Європейських Інновацій запрошують на семінар “Horizon 2020 SME Instrument: грантове фінансування для інноваційних малих та середніх підприємств. Успішний практичний досвід”
Експерт компанії СIVITTA та представники компаній-чемпіонів бенефіціарів програми Горизонт 2020 для МСП (Horizon 2020 SME Instrument) поділяться своїм успішним досвідом залучення фінансування для інноваційних малих та середніх підприємств (МСП). Компанія CIVITTA вже допомогла 10 своїм клієнтам, МСП з Литви, Латвії, Великобританії та України, залучити фінансування через програму Горизонт 2020. Інститут екології людини-ІНЕКО стала першою в Україні компанією, яка отримала фінансування в рамках першої фази програми Горизонт 2020 для МСП. Компанія Polyteda – перша компанія, що виграла другу фазу SME Instrument та залучила більше 1 млн. євро на розвиток свого інноваційного проекту.
На семінарі виступлять спікери:
  • Дмитрій Сосунов, експерт у залученні фінансування з ЄС для розвитку інноваційних підприємств, асоційований партнер компанії Сівітта (Литва);
  • Іван Кульчицький, президент Агенції Європейських Інновацій, координатор Національного контактного пункту ІКТ та МСП програми Горизонт 2020 в Україні;
  • Ірина Поплавець, проектний менеджер компанії ІНЕКО, що першою в Україні успішно залучила фінансування в рамках першої фази програми Горизонт 2020 для МСП
  • Святослав Святненко, представник компанії Polyteda, що успішно залучила фінансування в рамках другої фази програми Горизонт 2020 для МСП, директор з розвитку бізнесу у Borsch Ventures
Семінар буде корисним керівникам малих та середніх підприємств, які зацікавлені в залучені коштів на розвиток та комерціалізацію своїx інноваційних проектів через участь у спеціальних грантових програмах Горизонту 2020 для МСП.
Місце проведення: ВДНГ-Tech(м. Київ, проспект Академіка Глушкова 1, Національний експоцентр України (ВДНГ), павільйон №5, захід відбудеться у приміщенні ВДНГ-TECh (2 поверх))
Дата та час проведення: 21 вересня 2016 року, 15:00-19:00.
Робоча мова семінару: українська та російська
Вхідний квиток: 200 грн.
Учасники: власники, керівники та представники малих та середніх підприємств України, які займаються розробкою інноваційних продуктів/послуг.
Реєстрація учасників відкрита за посиланням: https://goo.gl/forms/Ky9crZzE9VlbR1Pl2 Кількість місць обмежена!
Крім того, учасники, які нададуть короткий опис ідеї свого проекту, будуть мати право на безкоштовну індивідуальну консультацію експертів CIVITTA. Індивідуальні консультації для МСП, які будуть відібрані на основі поданої інформації, будуть проведені 19-22 вересня. Пріоритет буде надаватись компаніям, які уже подавали проектну пропозицію в рамках програми Горизонт 2020 для МСП (SMEInstrument).
 
ОПИС СЕМІНАРУ

Спікери:
  • Дмітрій Сосунов, асоційований партнер компанії CIVITTA, експерт у залученні фінансування з ЄС для інноваційних підприємств.
  • Іван Кульчицький, президент Агенції європейських інновацій, координатор Національного контактного пункту ІКТ та МСП програми Горизонт 2020 в Україні.
  • Святослав Святненко, директор з розвитку бізнесу у Borsch Ventures, представник компанії Polyteda
  • Ірина Поплавець, проектний менеджер компанії ІНЕКО
Мета семінару:
  • ознайомити учасників з особливостями залучення фінансування для МСП на розвиток інноваційних проектів через програму горизонт 2020
  • надати практичні рекомендації щодо розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій для програми Горизонт 2020 для МСП (Horizon 2020 SME Instrument)

Семінар складатиметься з наступних блоків:
1) Особливості залучення фінансування через інструмент для МСП в рамках програми Горизонт 2020.
Експерт CIVITTA розкажуть про практичні особливості програми Горизонт 2020 для МСП (Horizon 2020 SME Instrument).
2) Успішний досвід компанії Polyteda у залученні фінансування в рамках Фази 2 програми Горизонт 2020 для МСП.
Представник компанії Polyteda проте, як компанії вдалося написати першу успішну заявку в Україні на Фазу 2 та отримати фінансування на розвиток інноваційного проекту “Іnnovative Cloud-Based PV Workflow for Semiconductor Foundries”.
3) Перший успіх України у програмі Горизонт 2020 для МСП. Чому важлива й корисна Фаза 1? Досвід впровадження проекту в рамках першої фази SME Instrument.
Представник компанії ІНЕКО розповість проте, те яким був досвід компанії на шляху до отримання фінансування у рамках першої фази інструменту фінансування для малих та середніх підприємств програми Горизонт 2020
4) Підготовка виграшної проектної пропозиції. Кращі практики.
Семінар підготовлено на основі кращого міжнародного досвіду та аналізу успішних проектних пропозицій підготовлених експертами CIVITTA, які отримали фінансування через програму Горизонт 2020. Експерт CIVITTA розповість про особливості та складнощі, які виникають під час реалізації проектів першої фази та підготовки до другої фази.
5) Горизонт 2020: Можливості участі МСП в інноваційних проектах.
Координатор Національного контактного пункту ІКТ та МСП програми Горизонт 2020 в Україні розповість про усі наявні можливості залучення фінансування для МСП у рамках програми Горизонт 2020.
 
 
Контактна особа: Юрій-Володимир Блавт
Адреса для листування: iurii.blavt@civitta.com.ua
Контактний телефон: (096)498-81-91
 
Про організаторів:
Компанія CIVITTA є провідною незалежною компанією, що займається консультуванням з питань управління, у країнах Балтики та на заході СНД, з офісами, які розташовані в Естонії, Латвії, Литві, Білорусі, Росії, Україні та Молдові.
CIVITTA надає широкий спектр послуг, включаючи консультування з питань управління, грантів, залучення фінансування, управління проектами, дослідження ринку та аналізу даних, підтримки підприємництва. Компанія CIVITTA вже допомогла 10 своїм клієнтам, МСП з Литви, Латвії, Великобританії та України, залучити фінансування через програму Горизонт 2020. Як показує статистика, рівень успішності заявок, підготовлених компанією CIVITTA, більш ніж в 4,5 рази перевищує середній по програмі в цілому.
Наші міжнародні експерти постійно вдосконалюють якість підготовки заявок, збільшуючи шанси на успіх. Якщо Ви – інноваційне МСП і маєте чіткі амбіції розвивати Вашу інновацію на ринках Європи та світу, ми будемо раді допомогти Вам та надати додаткову необхідну інформацію.
Дізнайтесь більше про CIVITTA в Україні: http://www.civitta.com/


ГО «Агенція Європейських Інновацій» (www.aei.org.ua, https://www.facebook.com/InnoEU.UA)  націлена на розвиток співробітництва між Україною та ЄС у сфері ІКТ, поновлюваних джерел енергії, сільського господарства, охорони здоров’я у рамках програми ГОРИЗОНТ2020 та інших програм ЄС.
Агенція підтримує науково-дослідні установи, малий та середній бізнес, державні і місцеві органи влади у підготовці та реалізації спільних міжнародних проектів для вищезазначених програм співробітництва в рамках діяльності в якості Західного регіонального контактного пункту науки і технологій співробітництва з ЄС та НКП ІКТ та малого і середнього бізнесу України. Про можливості програми Горизонт 2020 для малих і середніх підприємств Ви можете прочитати за посиланням  http://smencpua.blogspot.com


Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 720E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій