ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

9-й Міжнародний форум "Інноваційні технології в медицині", Польща, Супрасль, 3-5 грудня 2015 року.


Основні акценти форуму ITMED 2015 – підготовка проектів до конкурсів програми Горизонт 2020 та поширення досвіду створення і функціонування кластерів та технологічних парків у сфері біотехнологій і медицини, практичні аспекти використання нових технологій у медичних та оздоровчих закладах, підготовка нових міжнародних проектів, розвиток трансферу технологій та ширше залучення малих і середніх підприємств до впровадження новинок у медичні сфері.
Шановні колеги!
 
Щорічні форуми ITMED у Республіці Польща стали платформою спілкування та кооперації вчених, бізнесменів, менеджерів з  європейських країн, країн Східної Європи та скандинавських країн.   
Цього року організатори форуму розширили коло проектних лідерів, які спроможні формувати міжнародні консорціуми. Значну увагу форум буде також приділяти розвитку взаємовигідної  співпраці між сферою науки та бізнесу Особливі сподівання покладаються на збільшення кількості малих і середніх підприємств для підтримки яких Європейська Комісія планує збільшити фінансування у діючих конкурсах науково-технологічної програмі Horizon 2020.
 
Під час форуму ITMED 2014 Ви зможете представити власні розробки та продукти, знайти партнерів для спільних проектів та бізнес-починань, ознайомитись із веденням бізнесу у польських технологічних парках, вивчити досвід організації інноваційної діяльності з метою втілення кращих практик в Україні. Форум надає учасникам можливості виступу під час сесії, представлення електронних плакатів (постерів) під час виставки, розміщення буклетів та інших інформаційних матеріалів на виставці, а також організаційї індивідуальних зустрічей потенційних партнерів.  
Львівський ЦНІІ та НДО "Агенція Європейських  Інновацій" (http://www.facebook.com/InnoEU.UA, http://www.aei.org.ua ) пропонують Вам взяти участь у 9-му Міжнародному форумі "Інноваційні технології в медицині", який буде проходити у Польщі у приміській відпочинковій зоні міста Білий сток у готелі Surpasl  з 3 по 5 грудня 2015 року.
Детальна інформація про тематику форуму, програму проведення, форми подання заявки та опису пропозиції до співпраці знаходиться за посиланням
На Веб-сторінці форуму знаходяться інформаційні матеріали  англійською та польськими мовами. Передбачається, що доповіді та презентації форуму будуть здійснюватись англійською мовою.
Веб сторінка форуму ITMED 2015 http://bestofeast.mwci.eu/pl/days'14.aspx
 
Ви можете ознайомитись з інформаційними матеріалами попередніх форумів ITMED (фото  подій форуму та приклади постерів і презентацій) з посиланням:
 
Львівський ЦНІІ та НДО "АЕІ" надають організаційно-технічну підтримку в організації безпосереднього виїзду на форум. Вартість участі у складі делегації становить 1800 грн (еквівалент 70 євро). без ПДВ за умови, що участь у делегації візьме не менше 15 учасників.  При оплаті на рахунок ЛвЦНІ до цієї суми буде пораховано ПДВ у розмірі 360 грн. 
 
Сума цього оргвнеску визначає вартість оренди автобуса, а також оплата інформаційно-організаційних робіт колективу ЛвЦНІІ,  надання консультацій з питань оформлення віз, допомогу у резервуванні готелів та інша необхідна організаційна підтримка. Для оплати ми оформляємо необхідні угоди, акти, рахунки. Проекти документів направлятимуться Вам електронною поштою для узгодження змісту з метою уникнення технічних труднощів при оплаті через органи держказначейства.

 
Графік виїзду делегації в Польщу.
Виїзд  02 грудня  між 10.00 та 11.00 в залежності від графіку прибуття поїздів учасників. Повернення у Львів 6 грудня орієнтовно до 2-ої ночі, можливий варіант повернення – 6 година ранку..
 
Для участі у форумі у складі делегації необхідно якнайшвидше заповнити реєстраційну анкету учасника групового виїзду у складі делегації.
Кінцевий термі заповнення -  26 жовтня  2015, але якщо у Вас є діюча віза, то можете реєструватись до 10 листопада 2015
 
Якщо Ви не маєте діючої Шенгенської візи рекомендуємо реєструватись швидше, щоб отримати оригінал запрошення.  Просимо також врахувати, що виїзд у складі відбудеться тільки за умови наявності мінімальної кількості учасників для можливості оренди автобуса.  
 
Організаційні аспекти представлення інформації на форум ITMED2015.
Для того, щоб Ви могли представити свої пропозиції на розробки на форумі Вам необхідно надіслати польським організаторам форуму наступні інформаційні файли:
Реєстраційну анкету
Короткий реферат виступу (це якщо Ви пануєте виступу з презентацією про науково-технічні пропозиції та можливі проектні ідеї)
Опис бізнес-пропозиції (з цією бізнес-пропозицією Ви також можете виступити на тематичному засіданні, а також це буде основою для налагодження бізнес-контактів)
Слайд презентації для демонстрації на LCD-моніторі
 
Примітка. Реферати виступів та описи бізнес-пропозицій будуть опубліковані в матеріалах форуму. Ви можете вибрати тільки один з варіантів представлення своїх пропозицій. Разом з тим Ви можете вибрати два варіанти представлення (реферат виступу та опис бізнес-пропозиції). але вони повинні мати різний зміст та акценти, відповідно до цільових груп кому Ви плануєте адресувати Вашу інформацію.
 
Фінансові аспекти поїздки та участі у форумі. Учасники сплачують
Оргвнесок для українських організаторів виїзду (1800 без ПДВ або 2160 грн. з ПДВ в залежності від форми олпати). Сума оплати може зрости, якщо значно зросте курс євро.
оргвнесок польським організаторам (ціна 100 євро або 400 злотих)
оплата проживання в готелі (три ночі з 03 по 05 грудня), ми плануємо резервувати недорогий готель недалеко від місця проведення форуму.
Перелік готелів:
 
Примітка 1. При сплаті вищевказаних сум польські організатори забезпечують харчування учасників під час форуму та участь у спільних банкетах.
Примітка 2. Якщо Ви маєте можливість оплачувати участь у заходах з коштів своїх організацій чи проектів, то ми можемо надати Вам можливість укласти угоду з СПД для покриття всіх витрат на поїздку, тобто витрати в Україні та у Польщі. Сума оплати буде розраховуватись індивідуально, відповідно до Ваших потреб та можливостей.
 
ДОДАТКОВА ІНФОРМАЦІЯ:
 
Консультації за телефонами:
050 9292396, - Іван Кульчицький, заступник директора ЛвЦНІІ.
 
Візові питання
Візи Ви оформляєте самостійно. Ми допомагаємо отримати запрошення для мультивізи та консультуємо щодо змісту заповнення візової анкети. Польські консульства тепер вимагають обов’язкової особистої явки заявника. Нижче подаємо посилання на перелік консульських округів, щоб Ви могли зорієнтуватися в яке польське консульство подавати заявку на отримання візи
Веб-адреси консульств Ви можете знайти за посиланням
Рекомендуємо врахувати, що на сайті E-konsulat (https://secure.e-konsulat.gov.pl) чи у візових центрах необхідно зареєструватись завчасно до дати подання документів, оскільки є багато візових заявок.
 

Мітки: H2020
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 9043E-mail:«Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій