ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

VIII ФОРУМ ЄВРОПА – УКРАЇНА м. Лодзь (Польща), 15 – 17 лютого 2015 р.


Інформаційне повідомлення про тематику форуму та процедуру реєстрації
Шановні колеги!
 
Від імені нашого партнера Інституту Східноєвропейських досліджень (http://www.forum-ekonomiczne.pl -Польща ) повідомляємо Вам про можливість взяти участь у 8-му форумі Європа-Україна без сплати організаційного внеску.
Форум буде відбуватись у м.Лодзь (Польща), 15-17 лютого 2015 року.
 
Дискусії Форуму Європа-Україна 2015 будуть зосереджені на ключових питаннях модернізації та розвитку економічного потенціалу України, а також всебічного використання власних природних ресурсів і можливостей регіональних центрів у співпраці з партнерами з Польщі та інших країн ЄС. Предметом доповідей, панельних дискусій і презентацій Форуму будуть процеси адаптації в період асоціації України з Європейським Союзом, енергетична безпека і економічні реформи. Будуть розглянуті умови створення сучасного місцевого самоврядування і формування відповідальності суспільства за державні справи. Також будуть підняті питання безпеки України в системі європейських і глобальних відносин.
 
Шановні колеги!
На нашу думку Форум відкриває нові можливості співпраці України з ЄС на рівні державних структур, регіональних адміністрацій, міст та провідних організацій, в т.ч. університетів, НДІ, громадських організацій, бізнес-структур і т.п.
У форумі візьмуть участь урядові чиновники високого рівня з країн ЄС, представники фондів, банків та інших фінансових інституцій. Зі сторони України запрошено представників уряду та керівників парламентських комітетів ВР. Передбачається також представлення інвестиційного потенціалу українських міст та областей.
 
Організаційні аспекти участі:
Оскільки до початку форуму залишилось небагато часу, то необхідно діяти оперативно, особливо, якщо у Ви не маєте діючої візи для виїзду у Польщу.
Базова сторінка форуму:
 
Сторінка офіційної реєстрації
 
Для прискорення процесу реєстрації та отримання запрошення на візу рекомендуємо надіслати листа пану Владиславу Соколовськи, на мейл:
w.sokolowski@isw.org.pl, тел. +48 511805530. Пан Владислав є координатором форуму від Інституту Східноєвропейських досліджень і йому можна надсилати листи українською та російською мовами.
Рекомендуємо уважно проглянути тематику панельних дискусій та презентацій. Ви можете запропонувати пану Владиславу свій виступ на одній із панелей. В першу чергу очікується презентація міст та областей. Тим учасникам, виступ яких буде включено у програму форуму, оргкомітет  оплачує перебування у готелі у Лодзі. 
Всі інші учасники самостійно оплачуюють проживання у готелі. 
Питання доїзду до Лодзі учасники вирішують самостійно. Зі Львова є нічний автобус, яким можна доїхати у Лодзь. Білети на цей автобус можна купити через Інтернет. 
Якщо буде достатня кількість бажаючих їхати зі Львова, то ми можемо орендувати окремий автобус для проїзду Львів-Лодзь-Львів, виїзд зі Львова зранку 14 лютого, виїзд з Лодзі 17 лютого після завершення форуму. Орієнтовна вартість 1600 грн за проїзд туди-назад.

Для самостійного бронювання готелів у Лодзі рекомендуємо використовувати сайт
http://www.booking.com
 
Візові питання
Для отримання запрошення на візу надішліть пану Владиславу копію Вашого закордонного паспорту, а також  дані про Вашу посаду і організацію, номер факсу, контактний телефон, поштову адресу для відсилки запрошення. В реальності Вам треба буде оформляти візу на основі факсового запрошення, польський організатор надішле ще додатковий лист на консульство, в якому Ви будете оформляти візу.  
 
Візи Ви оформляєте самостійно. Польські консульства тепер вимагають обов’язкової особистої явки заявника. Нижче подаємо посилання на перелік консульських округів, щоб Ви могли зорієнтуватися в яке польське консульство подавати заявку на отримання візи
Веб-адреси консульств Ви можете знайти за посиланням
Рекомендуємо врахувати, що на сайті E-konsulat (https://secure.e-konsulat.gov.pl) чи у візових центрах необхідно зареєструватись завчасно до дати подання документів, оскільки є багато візових заявок
 
Якщо у Вас є додаткові запитання щодо форуму, то Ви їх можете надіслати Івану Кульчицькому на  мейл kul.ivan@gmail.comабо задати по телефону +38 050 9292396
 Перегляди: 12266E-mail:«Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій