ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Опитування в рамках проекту «Зусилля спільноти з трансферу знань для поєднання досліджень, інновацій та бізнесу – NoGAP»


Національний інформаційний центр зі співробітництва з ЄС у сфері науки і технологій ДП «Укртехінформ» інформує про виконання проекту «Зусилля спільноти з трансферу знань для поєднання досліджень, інновацій та бізнесу – NoGAP», що поєднує пріоритети Сьомої рамкової програми ЄС та програми ЄС «ГОРИЗОНТ 2020» і вважається перехідним проектом між згаданими програмами
В проекті NoGAPберуть участь 13 організацій з 6 країн: Німеччини (координатор проекту), Словаччини, Румунії, України, Білорусі та Грузії.
Веб-сайт проекту: http://www.no-gap.eu

Проектом взята за основу одна з суспільних проблем – «Енергетика», низку питань якої планується вивчити через багатодисциплінарний підхід.
Проектом NoGAP передбачається використання тандему дослідницьких організацій та організацій, переважно представників малого і середнього бізнесу, що здійснюють свою діяльність в галузі підтримки інновацій, для поліпшення співпраці між дослідницькою сферою, бізнесом та інноваціями.

Один з елементів виконання проекту – проведення даного анкетування серед вибраних інституцій енергетичного профілю для вивчення співробітництва і трансферу знань між промисловістю та наукою, а також аналізу можливостей для створення трансферних центрів.
Будемо щиро вдячні, якщо у вас зацікавить наша пропозиція та у вас знайдеться час для відповіді на питання анкети. Передбачається, що учасники анкетування будуть залучатися координаторами та партнерами для участі у заходах проекту NoGAP за рахунок проекту.

Заповнені анкети (а також питання, що можуть виникнути) можна надсилати на адресу електронної пошти
fp@fp6-nip.kiev.ua, не пізніше 10 березня 2014 року.
 
Із запитаннями щодо проекту та заповнення анкети просимо звертатись до Вадима Яшенкова, заступник керівника НІП України, fp@fp6-nip.kiev.ua, тел. (044) 5290332

Мітки: підготовка проектів інновації трансфер технологій

Перегляди: 3512E-mail:«Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій