ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Підсумки Міжнародного форуму науки та інновацій у Польщі, Кєльце, 16-19 жовтня 2013р.


Коротка інформація про участь української делегації на форумі в Кельце та плани на майбутнє
Шановні колеги!
 
Українська делегація налічувала майже 30 осіб з різних міст України (Київ, Харків, Дніпропетровськ, Донецьк, Полтава, Вінниця, Луцьк, Львів, Тернопіль). Учасниками делегації були представники університетів,  науково-дослідних інститутів,  малих інноваційних фірм, громадських організацій та системи НТІ України.
 
Організаторами поїздки стали ГО "Агенція Європейських інновацій" (www.aei.org.ua)  та Львівський центр науки, інновацій та інформатизації  (www.cstei.lviv.ua).
 
Міжнародний форум науки та інновацій у Польщі, Кєльце, 16-19 жовтня 2013р є одним із найбільших подібних заходів у Центрально-Східній Європі.  Свєнтокшицьке воєводство має одну з найкращих стратегій інновацій у Польщі, а їхній регіональний центр інновацій та трансферу технологій є одним із найбільш успішних у  Центрально-Східній Європі.
 
Веб-сторінка форуму: http://www.targikielce.pl/innotech
На цій сторінці Ви зможете побачити:
 
В цілому участь у форумі Inno-Tech Expo стала для українських учасників стала чудовою нагодою знайти партнерів та інвесторів для спільних дослідницьких, інноваційних та бізнес проектів, а також проектів розвитку співпраці між сферою науки та бізнесу, особливо щодо формування інноваційних структур на базі НДІ та університетів (науково-технологічні парки, центри, бізнес-інкубатори, кластери і т.п.).
 
Стенд української делегації займав 14 кв.м. і виглядав дуже привабливо на фоні інших стендів, а активна роботу учасників на стендів та в цілому на форумі була відзначена організаторами форуму, нашими партнерами, Свєнтокшицьким центром інновацій і трансферу технологій (http://it.kielce.pl).
Ви можете переконатись у цьому, переглянувши фото з форуму.
 
ГО "Агенція Європейських інновацій" буде протягом наступних місяців активно обговорювати з польськими партнерами формат наступного форуму Inno-Tech Expo, особливо можливості підтримки участі українських організацій у цьому форумі.
 

Мітки: підготовка проектів інновації трансфер технологій

Перегляди: 3093E-mail:«Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій