Додати в закладки (Ctrl+D)
ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English
Посилення впливу громадськості на євроінтеграційні процеси України[22]
Грантові можливості для організацій та бізнесу України[6]
ЕнергоефективністьЛьвівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Міжнародний форум науки та інновацій у Польщі, Кєльце, 16-19 жовтня 2013р.: виставка інновацій та нових технологій Inno-Tech Expo 2013 та ряд супутніх конференцій.


Автор: Oles Kulchytskyy
31 Серпня 2013
Спеціальна пропозиція для українських дослідних організацій, університетів, малих інноваційних фірм, виробничих підприємств, винахідників-індивідуалів представити свої розробки та пропозиції на спеціальному виставковому стенді, виступити з презентацією на тематичній конференції "Інноваційна Україна", знайти партнерів та підтримку серед організацій з Польщі та ЄС.
Шановні колеги!
 
Участь у форумі – це чудова нагода знайти партнерів та інвесторів для спільних дослідницьких, інноваційних та бізнес проектів  у сфері інформаційно-комунікаційних технологій (ICT) з акцентом на сучасні мобільні додатки, ігри, старт-апи;  охорони навколишнього середовища (ENVIRONMENT),  охорони здоров’я (HEALTH),  відновлювальної та альтернативної енергетики (RES), нових матеріалів і процесів (NEW MATERIALS AND PROCESSES, в т.ч. графен), а також проектів розвитку співпраці між сферою науки та бізнесу, особливо щодо формування інноваційних структур на базі НДІ та університетів (науково-технологічні парки, центри, бізнес-інкубатори, кластери і т.п.). Більш детальна інформація про тематику форуму подана нижче в описі виставки та супутніх конференцій.
 
Якщо у Вас є нові революційні  ідеї та розробки, то участь у форумі дає Вам можливість знайти однодумців та послідовників.
Якщо у Вас є рішення, які можуть бути використані на практиці, то Ви отримуєте шанс вийти на європейський ринок технологій та інновацій.
Якщо у вас є обґрунтована наукова ідея, то Ви можете знайти партнерів для підготовки міжнародного проекту.
Якщо Вам необхідно отримати заряд креативності для вибору нових напрямків робіт та досліджень,то спілкування з іншими учасниками форуму допоможе Вам згенерувати нові плани та ідеї.
 
Міжнародний форум науки та інновацій у Польщі, Кєльце, 16-19 жовтня 2013р є одним із найбільших подібних заходів у Центрально-Східній Європі.  Свєнтокшицьке воєводство має одну з найкращих стратегій інновацій у Польщі, а їхній регіональний центр інновацій та трансферу технологій є одним із найбільш успішних у  Центрально-Східній Європі.
Веб-сторінка форуму: http://www.targikielce.pl/innotech
 
Львівський ЦНІІ (www.cstei.lviv.ua) та НДО "Агенція Європейських  Інновацій" (http://www.facebook.com/InnoEU.UA, http://www.aei.org.ua ) пропонують Вам взяти участь у форумі Inno-Tech Expo 2013 у складі української делегації. Вартість участі у складі делегації становить 1200 грн. на одну особу. В дану оплату включено: проїзд спеціально орендованим автобусом за маршрутом Львів-Кєльце-Львів (виїзд зі Львова 16 жовтня о 10.00, повернення у Львів 19 жовтня до 22.00), розміщення матеріалів на стенді "Інновації з України" (плакат, буклети, зразок виробу), можливість виступити на тематичній конференції "Інноваційна Україна", інформаційно-консультативна підтримку щодо участі в інших конференціях форуму, консультації з питань оформлення візових документів, допомогу у резервуванню готелю, консультації з питань ефективної презентації розробок на форумі.   
 
Проживання у готелі в  Польщі учасники оплачують самостійно.  Ми плануємо розмістити українську делегацію у готелі Ibis (www.ibishotel.com), вартість одномісного  номеру зі сніданком 160 злотих (420 грн.) за добу, вартість двомісного номеру 189 злотих (500 грн) за добу зі сніданком (тобто ціна одного місця у двомісному номері зі сніданком складає 250 грн.). Вартість номерів подано із спеціальною знижкою для учасників форуму.
 
Реєстрація на участь у форумі у складі української делегації.
Враховуючи ситуацію з чергами у польських консульствах в Україні, ми пропонуємо зацікавленим організаціям провести оперативну реєстрацію до 12 вересня 2013 року за посиланням.
https://docs.google.com/forms/d/1VWd9LtEsS6AAo2A2G87K0bL_yvBq1w7QtHakDN9lMx8/viewform
На основі Ваших даних Вам буде надіслано запрошення для оформлення візи.
Навіть, якщо Ви маєте діючу візу, то просимо також реєструватись до 12 вересня, оскільки тоді ми зможемо більш точно визначитись з розміром стенду для українських учасників.
 
Контакти організаторів виїзду української делегації:
Іван Кульчицький, заступник директора ЛвЦНІІ, президент ГО "Агенція Європейських Інновацій"
координатор національного контактного пункту 7РП NCP ICT&SME
Ел. пошта: kul.ivan@gmail.com 
Тел. 050 9292396 (прошу тільки телефонувати після 8 вересня, оскільки з 1 по 7 вересня  перебуватиму у закордонному відрядженні)
Профіль:
http://www.linkedin.com/in/ivankulchytskyy
 
Візові питання
Польські консульства тепер вимагають обов’язкової особистої явки заявника.
Нижче подаємо посилання на перелік консульських округів, щоб Ви могли зорієнтуватися в яке польське консульство подавати заявку на отримання візи
http://www.kijow.msz.gov.pl/uk/konsulski_ta_wizowi/wizowa_info/kons_okruhy
Веб-адреси консульств Ви можете знайти за посиланням
http://lwow.msz.gov.pl/uk/konsulat/inne_przedstawicielstwa_na_ukrainie
 
Рекомендуємо врахувати, що на сайті E-konsulat (https://secure.e-konsulat.gov.pl) чи у візових центрах необхідно зареєструватись завчасно до дати подання документів, оскільки є багато візових заявок.
Щоб виїхати з нами 16 жовтня, Ви повинні отримати візу до 15 жовтня, тому дата подачі візової заявки повинна бути не пізніше 7-8 жовтня, а краще подати документи раніше.
 
Ви можете реєструватись для подання документів  у візовому центрі чи на сайті  консульства після отримання запрошення факсом чи електронною поштою і чекати на оригінал запрошення з Польщі. Якщо на сайті E-konsulat не буде доступна потрібна Вам дата реєстрації, то Ви можете телефонувати у консульство і повідомити, що Ви є учасником української делегації, яка їде на виставку (польською мовою "тарги") Inno-Tech Expo 2013 і Вам необхідно подати заявку на оформлення візових документів.
 
Запрошення від польського партнера буде сформульовано так, щоб Ви могли оформити багаторазову візу принаймні на рік. Ви у візовій заявці можете вказувати і більший термін, але страховий поліс оформляйте терміном  до 1 року. Останнім часом польські консулати достатньо часто видають багаторазові візи учасникам подібних заходів. В залежності від типу Вашої організації та характеру Ваших поїздок за кордон Ви можете вказати у позиції 21 візової анкети мету поїздки "культура", або "інше – участь у виставці інновацій".  Вибір мети "культура" сприяє отриманню безкоштовної  візи.
З метою підтримки Вашої візової заявки у польському консульстві польський партнер надішле також факс у відповідне польське консульство.
 
Деталі участі у виставці Inno-Tech Expo 2013:
Ми оплачуємо виставковий стенд для української делегації, на якому Ви можете розмістити один плакат, розміром 90*120 см, буклети або зразок приладу чи продукції. Просимо більш детально це описати при реєстрації, або надіслати електронною поштою опис того, що Ви б бажали представити.
Якщо Ви б хотіли, щоб інформація про Вашу організацію була надрукована в каталозі виставки, то для цього треба  підтвердити Вашу готовність оплатити польським організаторам 300 злотих (800грн.). В рамках цієї оплати Ви також отримаєте два запрошення на банкет для учасників виставки. Інформацію до каталогу виставки треба подати до 14 вересня польською та англійською мовами.
Рекомендуємо завантажити перелік польських фірм та організацій, які надіслали попередні заявки до участі у виставці. Реальна кількість учасників виставки буде значно більшою.
Завантажити попередній список польських організацій.
 
Участь в конференціях, які будуть проходити в рамках форуму 17-19 жовтня.
За домовленістю з організаторами передбачається звернути увагу відвідувачів виставки, провідних наукових структур Польщі та бізнес-структур до розробок українських організацій через організацію спеціальної конференції "Інноваційна Україна".  Програма конференції буде формуватись на основі Ваших заявок.
 
Під час форуму будуть проходити багато інших конференцій, які можуть Вас зацікавити.  Організаторами цих конференцій виступають різні організації. Інформація про конференції буде постійно оновлюватись на сторінці Inno-Tech Expo 2013
http://www.targikielce.pl/innotech/index.php?s=wydarzenia_towarzyszace

На даний момент відомо, що будуть проводитись такі конференції:
  • Сталий розвиток регіону
  • Кластери Східної Польщі
  • Стандарти діяльності інноваційних структур
  • Бізнес-зустрічі B2B, які будуть організовані через сервіс європейської мережі трансферу інновацій EEN
  • Студент-винахідник
  • Публічно-приватне партнерства, як інструмент ефективного управління використанням енергії
  • Human Tech – Людина та технології, технології для людей. Ця конференція буде мати два панельні засідання: Медицина і технології (розумний одяг, біотехнології, телемедицина,  інновації для здоров\'я старших людей) та Нові технології для навчання і вільного часу (революція  в навчанні – e-learning та мобільні технології, інтерактивні музеї, друк 3D, нові технології для спорту). 
  • Biz Tech  – Бізнес та технології, технології для бізнесу (вплив ІТ на конкурентоздатність фірми, співпраці бізнесу з науковими інститутами та університетами, Smart міста, Smart будинки, Smart автомобілі, Ігри майбутнього, Хмарні обчислення та бізнес, дистанційне управління офісними та житловими приміщеннями)  
 
Інформація про конференції буде регулярно оновлюватись, ми будемо на цій сторінці подавати Веб-адреси організаторів конференцій, а також уточнюючу інформацію щодо правил участі. Передбачається, що більшість конференцій будуть відкритими.  
 
Підсумок.
Шановні колеги!
Ми  щиро надіємось, що Ваша участь у форумі Inno-Tech Expo 2013 сприятиме досягненню Ваших цілей та реалізації планів і очікувань.
Ми також вважаємо, що участь у форумі Inno-Tech Expo 2013 сприятиме не тільки досягненню кращих звітних показників для виконавців держбюджетних тем у системі МОН і НАН України, але й дасть можливість науковим групам ефективно презентувати свої розробки на європейському рівні.
 
Зі своєї сторони, ми будемо гнучко підходити до узгодження деталей оплати за участь у форумі через надання знижок при оплаті готівкою або при оплаті через СПД (у цьому випадку розмір оплати може бути знижено до 1000 грн. при оплаті готівкою та 1100  грн. при оплаті на рахунок СПД).

Мітки: підготовка проектів інновації трансфер технологій
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 3579 | Коментарі: 1
ДрукуватиКоментувати   :: ДрукуватиДрукувати
Інші статті з розділу: Форуми і Виставки
Тиждень "Наука та інновації Польща-Україна" у Варшаві та Кракові

Запрошення до участі у заходах з енергозбереження та альтернативної енергетики у Львові та Варшаві

Міжнародний науковий конгрес «Інформаційне суспільство в Україні», 25-26 жовтня 2012 року, НСК «Олімпійський» (м. Київ, вул. В. Васильківська, 55)

ІІІ Міжнародний Форум «Проблеми розвитку інформаційного суспільства», м.Київ, 20-23 листопада 2012
Статті по темі
Конференція «Відновлювальна енергетика на Львівщині – можливості для бізнесу та розвитку територій» , Львів, 24.06.2014
 | 04.11.2016 18:16 | Українська
Навчання та освіта в Польщі
Хочу навчатись в Польщі, тому вже зараз дивлюсь що пропонують польські вищі. Дуже корисним виявився рейтинг вишів, який знайшов в інтернеті - http://mojaedukacja.com/rejtyng-universytetiv, складений по популярності та перспективності серед студентів.
ВідповістиВідповістиРекомендуємо
Технології енергозбереження та альтернативної енергетики – пошук партнерів для спільних проектів

Навчальний посібник з підготовки інвестиційних паспортів та бренд-буку для малих міст України

Інформаційні матеріали семінару-дискусії "Нові конкурси програми Горизонт 2020 у сфері ІКТ та можливості підготовки успішних проектів за участю представників науки і бізнесу"

Підсумкові матеріали річного проекту з реформування систем теплозабезпечення
Статті по темі
Конференція «Відновлювальна енергетика на Львівщині – можливості для бізнесу та розвитку територій» , Львів, 24.06.2014
Підписка на новини
E-mail:Календар подій
« Квітень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
« 2018

Популярні мітки


Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Популярні статті
Формування інформаційного суспільства – форуми, конкурси та проекти

Матеріали проектів

Надання допомоги у підготовці проектів до конкурсів програми Горизонт 2020 за напрямком ІКТ

Вебінар на тему: «Стипендія ім.Л.Кіркланда для стажування та навчання в Польщі, 03 лютого 2015 року, з 20.00 – 21.00

Конференція «Екоенергетика Львівщини – шлях до енергонезалежності», 26 березня 2015, Львів
Обговорюванні статті
СТОП Агрессии России в Украине!

Матеріали проектів

Формування інформаційного суспільства – форуми, конкурси та проекти

Перелік посилань на матеріали та заходи по тематиці енергозбереження та альтернативної енергетики

Міжнародний форум науки та інновацій у Польщі, Кєльце, 16-19 жовтня 2013р.: виставка інновацій та нових технологій Inno-Tech Expo 2013 та ряд супутніх конференцій.
Карта сайту RSS Календар подій