ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Підсумкові матеріали проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу"


Представлено фінальний бюлетень проекту з рекомендаціями щодо виконання проектів 7РП в Україні, з інформацією про діючі проекти підтримки науково-технічної співпраці України-ЄС, з посиланнями на презентації семінарів та заключної конференції проекту. Подано корисні посилання щодо підготовки проектів для подання на діючі конкурси 7РП.
Шановні колеги!
 
Проект “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу” виконувався ГО "Агенція Європейських Інновацій" за підтримки Міжнародного фонду “Відродження” протягом з 1 грудня 2011 року до 31 жовтня 2012 року.
 
Метою проекту є покращення обізнаності науково-освітньої громадськості України, представників малого і середнього бізнесу, керівників та науково-технічний персонал великих підприємств, лідерів громадських організацій про можливості участі у науково- технічних та освітніх програмах ЄС та НАТО ("7 Рамкова програма”, “Марі Кюрі”, “Європейські технологічні платформи”, “Спільні технологічні ініціативи”, “EUREKA”, “EUROSTARS”, “COST”, “Конкурентоспроможніть та інновації”, “Наука заради миру та безпеки”, а також “Темпус”, “Еразмус Мундус”,  "Jean Monet",) шляхом поширення в Україні систематизованої та структурованої інформації українською мовою про плановані та оголошені конкурси, а також забезпечення консультативного сервісу  для зацікавлених  осіб та організацій з питань участі у даних програмах.
 
Організаційну та технічну допомогу  у виконанні проекту надали партнерські організації:
  • Львівський центр науки, інновацій та інформатизації
  • Центр транскордонного наукового співробітництва Ужгородського національного університету (ЦТНС УжНУ)
  • Донецький національний університет
  • Центр "Харківські технології"
  • Асоціація "Львівський центр інновацій
 
У фінальному бюлетені представлено інформацію про результати проекту, в т.ч. матеріали фінального заходу у Львові; надано рекомендації з виконання проектів 7РП в Україні; розміщено корисні посилання щодо участі у діючих конкурсів 7РП; підготовлено рекомендації з виконання проектів 7РП, які містять відповіді на найбільш типові запитання українських дослідників; представлено практичний досвід участі у наукових програмах ЄС, підготовлено пропозиції щодо розвитку діалогу Україна-ЄС у сфері науки та інновацій, а також щодо плану підготовки українських організацій до участі у новій європейській дослідницькій програмі Horizon 2020.
 
В цілому фінальний бюлетень представляє анотований виклад  важливої та корисної інформації з різних аспектів участі  конкурсах науково-освітніх програм ЄС  та реалізації отриманих грантів.
У бюлетені використано матеріали всіх експертів проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”.
 
Після завершення виконання даного проекту команда експертів мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу та ГО "Агенція Європейських Інновацій" будуть продовжувати надавати інформаційно-консультативну допомогу українським організаціям і після завершення реалізації проекту.
Ви можете заповнити форму пошуку партнерів і надіслати національному контактному пункту України, відповідно до тематичного напрямку Вашої пропозиції. Перелік національних контактних пунктів України розміщено за посиланням http://inno.lviv.ua/ua/item/760 .
 
На сайті ЛвЦНІІ за посиланням http://inno.lviv.ua/ua/tags/45 розміщуються оперативні  повідомлення  проекту, в т.ч. інформаційні бюлетені проекту.
Ви можете ознайомитись з рекомендаціями щодо підготовки проектних пропозицій на діючі конкурси 7РП за посиланням http://inno.lviv.ua/ua/item/755
 
Ми  рекомендуємо регулярно відвідувати сайт www.cstei.lviv.ua, а також підписатись на розсилку сайту за посиланням: http://cstei.lviv.ua/ua/subscribe
Найбільш важливі повідомлення також публікуються на Facebook-сторінці ГО "Агенція Європейських Інновацій": http://www.facebook.com/InnoEU.UA
 
Короткий огляд змісту попередніх бюлетенів проекту.
Інформаційний бюлетень №1. Представлено опис основних науково-технічних та інноваційних програм ЄС, в т.ч. опис основних засад 7 Рамкової програми ЄС  http://inno.lviv.ua/ua/item/712
Інформаційний бюлетень №2. Представлено опис європейських технологічних платформ та підходи до створення українських технологічних платформ. http://inno.lviv.ua/ua/item/746
Інформаційний бюлетень №3. Представлено матеріали заходів проекту в містах Ужгород,Донецьк,Харків, опис нових конкурсів 7РП та рекомендації з підготовки проектних заявок, координати національних контактних пунктів 7РП в Україні, а також Веб-сайти нових проектів 7РП, в яких українські організації виконують роль координатора http://inno.lviv.ua/ua/item/751
 
Перелік відеороликів для ознайомлення:
Семінар в Ужгороді:
Семінар в Донецьку:
Семінар в Харкові:
Підсумкова конференція у Львові

Мітки: підготовка проектів конкурс проектів інновації науково-освітні програми
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 1568E-mail:«Червень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій