ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Технології енергозбереження та альтернативної енергетики – пошук партнерів для спільних проектів


Львівський центр науки, інновацій та інформатизації спільно з ГО "Агенція Європейських Інновацій" запрошують наукові центри, університети, інноваційні бізнес-структури, малі та середні підприємства, органи державної влади та місцевого самоврядування, громадські організації, активних вчених та винахідників до активної співпраці з розвитку і впровадження сучасних технологій енергозбереження, відновлювальної та альтернативної енергетики.
Шановні колеги!
 
Наші пропозиції ґрунтуються на багаторічному досвіді виконання ряду проектів спільно з провідними  європейськими та українськими організаціями і експертами; організації конференцій, форумів, виставок; підготовці аналітичних матеріалів, а також пропозицій  державним органам влади та місцевого самоврядування щодо формування програм енергозбереження та розвитку відновлювальної і альтернативної енергетики.
 
Пропонуємо звернути увагу на деякі попередні матеріали, які не втратили актуальності і сьогодні:
1. Матеріали Міжнародної конференції "Роль екологічної енергії у суспільно-економічному розвитку та покращенні умов проживання населення: Досвід і можливості в Польщі та в Україні"
 
2. Огляд українсько-польської транскордонної співпраці  у сфері підтримки інновацій та енергозбереження
 
3. Підсумкові матеріали проекту „Програма підтримки Малих та Середніх Підприємств України у сфері розвитку енергоефективності та впровадження інноваційних технологій енергетичного використання біомаси та відходів”
 
4. Збірник інформаційно-методичних матеріалів «Польсько-українська академія розвитку комунальних послуг і охорони навколишнього середовища»
 
5. Матеріали дискусійного семінару "Проектні підходи до вирішення проблем енергозбереження у Львівській області
 
6. Каталог інноваційних пропозицій у галузі енергозбереження (технологічні рішення, продукти і послуги)..
 
Наші пропозиції: 
Ми пропонуємо створити мережу зацікавлених організацій, вчених, інженерів, експертів-практиків з різних регіонів України, яка б була здатна сформувати проекти для участі у конкурсах Європейського Союзу, програмах різних донорів, загальноукраїнських конкурсах, бізнес-проекти та інноваційно-інвестиційні проекти і програми у сфері енергозбереження та відновлювальної і альтернативної енергетики.
 
Враховуючи масштаб задачі, ми розраховуємо на першому етапі нашого плану дій (2012-2013 рр.) сформувати міжрегіональну ініціативну групу, яка напрацює основні засади і правила функціонування такої мережі. 
В кінцевому підсумку ми очікуємо, що спільно з усіма зацікавленими організаціями буде створена національна технологічна платформу у сфері енергозбереження та відновлювальної і альтернативної енергетики, як об’єднання взаємодіючих кластерів.  Опис європейських технологічних платформ та концепція формування технологічних платформ в Україні представлені у другому бюлетені проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”
 

План дій на першому етапі у 2012 році..
1. Сформувати проектні групи для участі у конкурсах 7 Рамкової Програми ЄС  за напрямками ENERGY, NMP, Environment, ICT, Research for the benefit of SMEs. Детальна інформація щодо конкурсів та процедур участі  розміщена за посиланням  http://inno.lviv.ua/ua/item/755
 
2. Визначитись з тематикою проектів для подання на конкурси інших програм, наприклад  "Допомога Польщі" та ін.
 
3. Представити науково-технічний, інженерний, виробничий та ніші потенціали такими цільовим групам, як місцеві громади, рекреаційні та відпочинкові комплекси, школи, дитячі садки, приватні забудовники, які  планують реалізувати практичні проекти у сфері енергозбереження та відновлювальної і альтернативної енергетики.
 
4. Систематизувати досвід підготовки та реалізації проектів у сфері енергозбереження та відновлювальної і альтернативної енергетики. Підготувати та поширити інформаційні матеріали щодо діючих програм підтримки інноваційних проектів у сфері енергозбереження та відновлювальної і альтернативної енергетики.
 
 
З цією метою планується:
1. Провести у Львові у другій половині вересня - початок жовтня фінальну конференцію проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”, на якій розглянути основні аспекти підготовки проектів для оголошених конкурсів 7 Рамкової Програми ЄС.
 
2. Провести у Львові 3 жовтня 2012р. V Бізнес-конференцію  „Альтернативна і відновлювальна енергетика: технології, обладнання, практика їх використання та проекти розвитку" м.Львів. Конференція є частиною  виставки "Альтернативна енергетика"  осіннього Міжнародного будівельного форуму ГалЕХПО. Під час форуму на одній площадці з 2 по 5 жовтня проходять виставки "Будосінь", "Опалення", "Опалювальна техніка на твердому паливі", "Альтернативна енергетика".  Конференція буде присвячена  представленню практичних  та економічно обґрунтованих рішень для широкого кола зацікавлених осіб та організацій.  Окремою частиною конференції стане сесія, присвячена підготовці спільних проектів між бізнесом та наукою в рамках європейського  конкурсу "Дослідження на користь малих і середніх підприємств" (Research for the benefit of SMEs).
 
3. Організувати виїзд українських вчених та інноваторів на  спеціальний захід з представлення пріоритетів ІКТ та  проведення зустрічей з пошуку партнерів  і обговорення проектних ідей ICT Proposers' Day 2012, Варшава, 26-27 вересня 2012,
Ми плануємо організувати виїзд української делегації зі Львова за умови, що буде достатня кількість учасників для оплати оренди автобуса.
 
4. Організувати виїзд українських вчених та інноваторів на  одну з найбільших європейських виставок у сфері відновлювальної та альтернативної енергетики RENEXPO POLAND 2012,  17-18 жовтня 2012
В рамках виставки буде проведено більше 10 різних тематичних конференцій. Тематика конференцій представлена на цій Веб-сторінці:
Умови участі представлено на сайті виставки. ми можемо допомогти у вирішенні візових питань та організувати транспорт зі Львова, якщо буде достатньо велика кількість зацікавлених осіб для оплати оренди автобуса.
 
5. Опрацювати пропозиції та профілі осіб та організацій, які надішлють інформацію про себе, про свої можливості і пропозиції з метою підготовки нового каталогу "Технології енергозбереження, відновлювальної та альтернативної енергетики".
 
6. Здійснювати промоцію технологій енергозбереження, відновлювальної та альтернативної енергетики через портал www.cstei.lviv.ua та постійно-діючу виставку центру енергозбереження  http://inno.lviv.ua/ua/item/40
 
7. Визначити основні пріоритетні напрямки спільної діяльності, сформувати робочі партнерські  групи, розробити концепти спільних проектів.
 
 
Що ми очікуємо від потенційних партнерів?
В ході проведення різних заходів у попередні роки ми встановили ділові контакти з великою кількістю активних організацій України, які уже мають певні напрацювання у сфері енергозбереження, відновлювальної та альтернативної енергетики, або зацікавлені використати на практиці нові технологічні рішення та обладнання.
Дана сфера зараз має хороші темпи розвитку, тому важливо налагодити ефективні комунікації між різними учасниками ринку з метою представлення потенційним споживачам технічно ефективних та економічно доцільних рішень.
 
Якщо Ви поділяєте задекларовані цілі та позитивно оцінюєте перспективи співпраці у даній сфері, то пропонуємо Вам активізувати конструктивний діалог з нами та іншими активними організаціями, а саме:
 
1. Заповнити анкети, в якій вказати свої контактні дані, профіль організації та заходи, які Вас зацікавили.
2. Брати активну участь у заходах, під час яких можна обговорити наявні пропозиції та підготувати спільні плани і проекти.
3. Надати інформацію до каталогу "Технології енергозбереження, відновлювальної та альтернативної енергетики".
4. Підтримувати формування спільного інформаційного поля у сфері технологій енергозбереження, відновлювальної та альтернативної енергетики (розмістіть інформацію про нашу пропозицію на своїх інформаційних ресурсах; перешліть наші пропозиції знайомим та колегам; повідомте нас про Ваші інформаційні ресурси, посібники, заходи, плани, пропозиції і т.д.).
 
ЗАВАНТАЖИТИ
 
Примітка: Файл містить декілька анкет. Ви можете заповнити тільки частину запропонованих анкет. На основі Ваших анкет наші пропозиції будуть уточнені і Ви отримаєте деталізований опис кожного заходу.

Заповнені анкети просимо надсилати якомога швидше.

Діяльність організацій у  сфері 
енергозбереження, відновлювальної та альтернативної енергетики ми будемо моніторити постійно.
Кінцеві терміни подання заявок для участі у заходах  будуть встановляюватись в деталізованих повідомленнях про заходи.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ на пропозицію підготовки міжнародного дослідницького проекту за напрямком ENERGY
Перейти за посиланням

Для дискусій та запитань пропоную використати мій блог "Інноваційне підприємництво"
http://kivanlviv.blogspot.com/

В мережі FACEBOOK Ви можете залишити свої коментарі та пропозиції на сторінці ГО Агенція Європейських Інновацій 

Мітки: підготовка проектів інновації енергозбереження науково-освітні програми
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 8654E-mail:«Липень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій