ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Третій бюлетень проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”


У третьому бюлетені проекту представлено матеріали заходів проекту в містах Ужгород,Донецьк,Харків, рекомендації з підготовки проектних заявок для участі у нових конкурсах 7РП, координати національних контактних пунктів 7РП в Україні, а також Веб-сайти нових проектів 7РП, в яких українські організації виконують роль координатора
Метою проекту є покращення обізнаності науково-освітньої громадськості України, представників малого і середнього бізнесу, керівників та науково-технічний персонал великих підприємств, лідерів громадських організацій про можливості участі у науково - технічних та освітніх програмах ЄС та НАТО ("7 Рамкова програма”, “Марі Кюрі”, “Європейські технологічні платформи”, “Спільні технологічні ініціативи”, “EUREKA”, “EUROSTARS”, “COST”, “Конкурентоспроможність та інновації”, “Наука заради миру та безпеки”, а також “Темпус”, “Еразмус Мундус”,  "Jean Monet",) шляхом поширення в Україні систематизованої та структурованої інформації українською мовою про плановані та оголошені конкурси, а також забезпечення консультативного сервісу для зацікавлених осіб та організацій з питань участі у даних програмах.
 
Шановні колеги!
 
В третьому бюлетені представлено інформацію про проведені заходи проекту у містах Ужгород, Донецьк, Харків; анонсовано наступні конкурси 7-ої Рамкової Програми ЄС; запропоновано українським організаціям оптимальний план дій з підготовки нових проектів; надано корисну інформацію про проекти, які уже виконуються в Україні, а також координати національних контактних пунктів 7РП, які діють в  Україні. Бюлетень містить Веб-посилання на корисні інформаційні ресурси, в т.ч. на всі  презентації та відеоматеріали проведених заходів.

У бюлетені використано матеріали всіх експертів проекту “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”.

На сайті ЛвЦНІІ за посиланням http://inno.lviv.ua/ua/tags/45 розміщуються оперативні  повідомлення  проекту, в т.ч. інформаційні бюлетені проекту.

Протягом липня-серпня  проект “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу” буде регулярно публікувати інформацію про нові конкурси 7РП та поради і консультації з пошуку партнерів і підготовки міжнародних проектів.
 
 

Мітки: інновації науково-освітні програми

Перегляди: 510E-mail:«Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій