ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Проект “Формування мережі обміну інформацією про науково-освітні програми Європейського Союзу”


Представлено коротку анотація проекту, який виконує ГО "Агенція Європейських Інновацій" за підтримки Міжнародного фонду "Відродження"Проект виконується з 1 грудня 2011 по 31 жовтня 2012 року за підтримки Міжнародного фонду "Відродження" (грантова угода №45309 )
Проект забезпечить формування спільного інформаційного поля в Україні щодо можливостей участі у різних науково-освітніх програмах ЄС на основі узгодженої інформаційно-консультативної діяльності експертів, які мають досвід участі у даних програмах, та широкого кола зацікавлених осіб та організацій
 
Для перегляду публікацій проекту на сайті www.cstei.lviv.ua використовуйте посилання:  http://inno.lviv.ua/ua/tags/45
а також сторінку ГО "Агенція Європейських Інновацій" у Facebook.

Очікувані результати:
 
 • узгоджене і структуроване подання інформації про програми у виді електронних бюлетенів, випуск 4-бюлетенів, які будуть поширюватись в електронному виді.
 • оперативне розміщення актуальної інформації про науково-освітні програми ЄС на порталі ЛвЦНІІ www.cstei.lviv.ua.
 • проведення чотирьох семінарів у різних містах України (Ужгород, Харків, Донецьк, Львів).
 • підготовка і розміщення на порталі ЛвЦНІІ інформаційних повідомлень про досвід виконання міжнародних проектів у науково-освітній сфері.
 • підготовка рекомендацій для потенційних учасників програм та органів державної влади і місцевого самоврядування.
 • підготовка та розсилка інформаційних листів на ВНЗ та НДІ України звичайною поштою.
 • налагодження розсилки інформації проекту через інші портали та засоби електронного поширення інформації.
 • розвиток експертної мережі фахівців, які мають досвід підготовки та виконання європейських науково-освітніх проектів; формування спільного інформаційного поля.
 
 
Базова організація-виконавець:
 
Громадська організація "Агенція європейських інновацій"
 
Організації партнери:
 
Львівський центр науки, інновацій та інформатизації, Центр транскордонного наукового співробітництва Ужгородського національного університету ЦТНС УжНУ), Донецький національний університет, Центр "Харківські технології".
 
 
Список виконаців проекту:
 
 
Працівники ГО "Агенція європейських інновацій" 
 1. Кульчицький Іван Іванович – керівник проекту
  ivanppp@cstei.lviv.ua, kul.ivan@cstei.lviv.ua
 2. Ключик Олена Василівна – інформаційний аналітик проекту. Відповідальна за моніторинг нової інформації, яка появляється англійською мовою, переклад інформації на українську мову та розміщення інформації на сайті ЛвЦНІІ.
  oklyuchyk2@gmail.com
 3. Костюк Наталія Василівна – фінансово-організаційний менеджер проекту. Відповідальна за фінансову звітність та звітність про організацію заходів.
  knatalilviv@gmail.com
 4. Яворський Михайло Степанович – науковий експерт проекту з питань інноваційної політки та транскордонної співпраці. В проекті відповідає за комунікацію та підготовку аналітичних інформаційних матеріалів для органів державної влади та місцевого самоврядування з питань підготовки та виконання міжнародних науково-освітніх проектів.
   
  yavor@cstei.lviv.ua
 
Залучені експерти: 
 
 1. Коваль Олена Віталіївна.  Відповідає за підготовку інформації та консультації з тем "Фінансові та юридичні питання", "Марі Кюрі", "INCO".
  post@fp6-nip.kiev.ua
 2. Смертенко Петро Семенович – експерт з інноваційних програм.  Відповідальний за підготовку інформації та консультації з питань участі у програмах: “Спільні технологічні ініціативи” (JTI), “EUREKA”, “EUROSTARS”, “COST,“Конкурентоспроможність та інновації”.
  petrosmertenko@mail.ru 
 3. Бойко Надія Володимирівна, Відповідає за підготовку інформації та консультації з питань участі у 7РП–FOOD, 7РП-Health, ETP, а також за організацію заходу в Ужгороді.
  nadiya.boyko@gmail.com
 4. Кот Ольга Вікторівна. Відповідає за підготовку інформації та консультації з питань участі у 7РП SSE, 7РП SSH.  
  olga.kot.jso@gmail.com
 5. Гагауз Інна Борисівна, Відповідає за підготовку інформації та консультації з питань участі у 7РП--NMP, JTI, CIP, а також за організацію заходу в Харкові.
  gagauz@isc.kharkov.com 
 6. Мурава-Середа Ауріка. Відповідає за підготовку інформації та консультації з питань участі з освітніх програм ЄС (“Еразмус Мундус”, “Темпус”, "Jean Monet" ) та 7РП-Environment, Space" та з програм транскордонної співпраці.
  aurika.muravasereda@gmail.com
 7. Никируй Любомир Іванович.  У проекті відповідає за підготовку інформації та консультації з питань участі у наукових програмах  НАТО та 7РП «Нанонауки, нанотехнології, нові матеріали та технології», а також питання захисту інтелектуальної власності у міжнародних проектах.
  lyubomyr.nykyruy@gmail.com
 8. Савкевич Олексій Володимирович.  У проекті відповідає за підготовку інформації з програми «Марі Кюрі», з освітніх програм ЄС (“Еразмус Мундус”, “Темпус”, "Jean Monet" ), а також за підготовку і проведення заходу у Донецьку.  
  savkevych@gmail.com
 
Примітка. Сфера діяльності експертів може змінюватись у ході виконання проекту, а також можливі зміни у складі експертів.
 

Мітки: підготовка проектів інновації науково-освітні програми
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 2512E-mail:«Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій