ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Оберіть мову статті: Українська English

Отримання енергії з біомаси та відходів


Пропонуємо ознайомитись з інформаційними матеріалами проекту „Програма підтримки Малих та Середніх Підприємств України у сфері розвитку енергоефективності та впровадження інноваційних технологій енергетичного використання біомаси та відходів”, який співфінансовано в рамках програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ РП в 2011р
Шановні колеги!
 
Львівський ЦНТЕІ (www.cstei.lviv.ua) спільно із Інститутом Енергетики (Польща, Варшава,http://www.ien.com.pl ) у співпраці з центром інтеграції енергетичних досліджень CENERG (Польща, Варшава, http://www.cenerg.com.pl ) завершили реалізацію Проекту  «Програма підтримки малих та середніх підприємств України у сфері розвитку енергоефективності та впровадження інноваційних технологій енергетичного використання біомаси та відходів», який виконувавсяза підтримки програми Програми польської співпраці для розвитку Міністерства Закордонних Справ РП у 2011 р. – www.polskapomoc.gov.pl.

У
часники проекту та зацікавлені організації і особи можуть ознайомитись із сучасними технологіями отримання енергії з відновлювальних джерел; отримати інформацію про європейські програми, які фінансують спільні міжнародні проекти.

Звіт про виконання проекту та пропозиції і рекомендації у сфері правового регулювання та програм залучення МСП до покращення енергоефективності з урахуванням технологій використання біомаси та відходів  представлено за посиланням:

Для отримання більш детальної інформації рекомендуємо відповідати Веб-сторінку проекту:

Однією з новинок проекту є створення системи електронного навчання
(E-learning), в якій на даний момент розміщено 6 тестів, в яких звернуто увагу на найбільш актуальні питання проекту. Проходження тестів дозволить Вам оволодіти концентрованою інформацією з тематики проекту.


Виконавці проекту підготувати проектну заявку для участі конкурсі Програми польської співпраці для розвитку Міністерства Закордонних Справ РП у 2012 році.  До участі у проекті запрошено партнерські організації. Про результати конкурсу стане відомо на початку березня 2012 року.
Разом з тим, організації, які виконували проект, планують готувати проектні заявки до участі в інших міжнародних конкурсах, тому зацікавленим особам та організаціям рекомендуємо ознайомитись із матеріалами, реалізованого у 2011році, проекту.
 

Мітки: підготовка проектів інновації енергозбереження
Оберіть мову статті: Українська English

Перегляди: 2874E-mail:«Квітень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій