ПОРТАЛ ІННОВАЦІЙСПІЛЬНОТА ІННОВАТОРІВ
Логін:
Пароль:
Реєстрація | Забули пароль?
Українська English


Погода в Львові

Львівська міська рада
Львівська міська рада

Пропозиції та рекомендації у сфері правового регулювання та програм залучення МСП до покращення енергоефективності з урахуванням технологій використання біомаси та відходів


Заключний звіт проекту „Програма підтримки Малих та Середніх Підприємств України у сфері розвитку енергоефективності та впровадження інноваційних технологій енергетичного використання біомаси та відходів”, який співфінансовано в рамках програми польської співпраці для розвитку Міністерства закордонних справ РП в 2011рУ роботі представлені пропозиції та рекомендації, підготовлені в рамках проекту „Програма Підтримки Малих і Середніх Підприємств України у Сфері Розвитку Енергоефективності та Впровадження Інноваційних Технологій Енергетичного Використання Біомаси та Відходів», який співфінансувався у рамках Програми польської співпраці для розвитку Міністерства Закордонних Справ РП у 2011 р. – www.polskapomoc.gov.pl.


У документі представлені основні правові проблеми, якими супроводжується покращення енергоефективності та енергетичне використання біомаси й відходів в двох країнах. Описано зразки фінансових інструментів, які використовуються у Польщі для підтримки заходів, спрямованих на покращення енергоефективності. Обговорюються освітні проблеми та техніка популяризації енергоефективності й енергетичного використання біомаси.

У заключній частині роботи подані висновки, рекомендації та детальні пропозиції, які виникають безпосередньо з реалізації проекту, та більш загальні пропозиції, які є результатом дискусій з українськими партнерами. Ці більш загальні проблеми представлені у вигляді рекомендацій, що стосуються формування бажаних системних умов, які, по суті, будуть вирішальними не лише для успіху всієї програми “Польська допомога”, яка фінансується коштом МЗС, але також можуть посприяти швидкому та відчутному розвитку економічної співпраці між двома країнами.
 
 

Мітки: підготовка проектів інновації енергозбереження

Перегляди: 1778E-mail:«Травень 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031Статті на сайті: 344
Активні користувачі: 2478
Карта сайту RSS Календар подій